Policjanci zadbają o bezpieczeństwo i przestrzeganie zasad podczas weekendu

Sprzyjająca pogoda sprawia, że nad jez. Białym w Okunince pojawia się coraz więcej turystów, których wypoczynek nie zwalnia z przestrzegania przepisów ciągle obowiązującego stanu epidemii. W ten weekend zarówno na drogach powiatu jak i w Okunince pojawi się więcej patroli. Policjanci będą szczególnie zwracać uwagę na: stosowanie się do obowiązku noszenia maseczek oraz przestrzeganie zasad dotyczących podawania posiłków na wynos.

Ze względu na sprzyjającą pogodę coraz więcej turystów przyjeżdża odpocząć do Okuninki nad jez. Białe. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania ciągle obowiązujących przepisów trwającego stanu epidemii.

W ten weekend na drogi powiatu włodawskiego wyjedzie więcej patroli, które również będą pełnić służbę nad jez. Białym. Policjanci będą dbać o nasze bezpieczeństwo, a także sprawdzać czy osoby wypoczywające w Okunince przestrzegają obowiązujących zasad. Funkcjonariusze w szczególności będą zwracać uwagę na stosowanie się:

  • do obowiązku zakrywania ust i nosa w miejscach ogólnodostępnych (bez odstępstw na spożywanie posiłków w tych miejscach);
  • do zasad związanych z przemieszczaniem się pieszych z zachowaniem wymaganej odległości;
  • przedsiębiorców do ograniczeń związanych z przygotowywaniem oraz podawaniem posiłków i napojów wyłącznie na wynos.

Chroń siebie i innych – stosuj się do zasad!

E.T.
KPP Włodawa

2 komentarzy "Policjanci zadbają o bezpieczeństwo i przestrzeganie zasad podczas weekendu"

  1. Niedziela godz. 15 2 patrole z 4 dodatkowymi osobami w mundurach moro były w Okunince ustawione daleko poza centrum na wyjazdach. Po co ten cyrk jak w centrum 90% bez maseczek. Jak nikt nie zasłania twarzy i nikt tego nie kontroluje to i mandatow nie przyjmujmy we Włodawie.

  2. A ja jechałam rowerem około 16.00 i 80 % ludzi miało maseczki . W porównaniu do poprzedniego weekendu wyraźna poprawa.

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki