Policjanci pomogli mężczyźnie, który zasłabł na ulicy

Policjanci z włodawskiej jednostki, podczas patrolu zauważyli mężczyznę, który trzymał się za klatkę piersiową. Po krótkiej rozmowie mężczyzna zasłabł i dostał ataku epilepsji. Dzięki szybkiej i profesjonalnej pomocy mundurowych, mężczyzna nie doznał obrażeń i trafił pod opiekę medyków.

Wczoraj przed południem, policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego włodawskiej komendy w trakcie patrolu jednej z ulic w mieście zauważyli mężczyznę, który trzymał się za klatkę piersiową. Kiedy podeszli do niego mężczyzna zdołał im przekazać, że boli go serce i osunął się, dostając ataku epilepsji.

Policjanci natychmiast ruszyli z pomocą. Okazało się, że 38-latek dostał silnego ataku padaczki. Funkcjonariusze zaalarmowali służby medyczne, a przed ich przyjazdem zapewnili bezpieczeństwo potrzebującemu pomocy mężczyźnie, dbając o to by nie doznał dodatkowych obrażeń. Gdy wstrząsy ustały, mężczyzna był zdezorientowany. Policjanci podjęli rozmowę, uspokoili chorego i ułożyli w pozycji bezpiecznej do czasu przyjazdu zespołu Pogotowia Ratunkowego.

Umiejętności i pewność w podejmowaniu działań być może zapobiegły odniesieniu urazów głowy czy zadławieniu językiem. Dzięki działaniom włodawskich policjantów mieszkaniec Włodawy w dobrym stanie trafił pod opiekę medyków.

aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa
KPP Włodawa

1 komentarz "Policjanci pomogli mężczyźnie, który zasłabł na ulicy"

  1. Jest na YouTube taki kanał’ Audyt Obywatelski’,polecam ,ciekawe sprawy tam pokazują,przeważnie jak łamane są prawa obywatela przez mundurowych.
    W powyższej sprawie na Elbi,brawo Policja

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.