Pierwsze wypłaty 500 plus

Trwa składanie wniosków do programu Rodzina 500 plus. – Pierwsze pieniądze trafią do rodzin od 25 maja – mówi Anna Borkowska-Łuć, kierownik włodawskiego MOPS-u. – Tak późno, bowiem było bardzo wiele błędów we wnioskach o płatność.


W Polsce pierwsze wypłaty w ramach tego programu ruszyły pod koniec kwietnia. Wszystko jednak zależy od liczby wniosków, a przede wszystkim od błędów występujących w złożonych wnioskach. Im jest ich więcej, tym dłużej się czeka na wypłatę. – Jednak pieniądze nie przepadną – uspokaja kierownik. – To, że świadczeniobiorcy dostaną je później, nie oznacza w żadnym wypadku, że w niższej wysokości.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Pierwsze wypłaty 500 plus"

 1. Czyżby nowy sposób na zarabianie pieniędzy przez urząd miasta, przetrzymanie pieniędzy z 500+ na lokacie i uzyskanie w ten sposób odsetek? Skoro władze miasta nie potrafią w inny sposób pozyskać pieniędzy, to każdy inny tez musi być dobry.

 2. Wiem, że w okolicznych gminach pieniądze już były kilka tygodni temu.No i decyzje wysyłano pocztą,a nie “zapraszano” do urzędu po odbiór. U nas jakoś na opak.

  • U nas odbiór decyzji w urzędzie bo koszty dostarczenia decyzji są zbyt duże 🙂 a na nowe stanowiska pracy w mops trzeba sobie zaoszczędzić. W końcu coś kosztem czegoś.

 3. To ile komiwojażer zarobił na odsetkach? Może wystarczy na płytki chodnikowe na muszlę, by pracownicy wdk-u nie musieli żebrać?

 4. Astrologowie ogłaszają tydzień dopłat do wyrobów spirytusowych. Populacja patologii zwiększa się.

 5. Ciebie też patologia zrobiła?

 6. Typowa elokwentna wypowiedź beneficjenta 500 plus:)

 7. Rion a ty napewno błyszczysz elokwencją ha ha ha

 8. Czy ktoś kontroluje na co włodawskie patologie wydają pieniądze z 500+???
  Te pijackie mordy to wszystko przechlaja i przegriluja.
  PiS wiedział jak kupic głosy patoli

 9. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki