Okuninka: Przebudują dojście do głównej plaży

Gmina Włodawa chce w tym roku gruntownie przebudować dojście do głównej plaży nad Jeziorem Białym. Gotowa jest przeznaczyć na ten cel 320 tys. zł.

W dotychczasowym stanie najbardziej popularne wśród letników dojście do lustra wody wygląda jak z innej epoki. W żaden sposób nie komponuje się z coraz bardziej wyszukaną architekturą położonych po sąsiedzku lokali i pensjonatów. Nie nawiązuje też do niedawno oddanego do użytku ciągu spacerowego.

– Przebudowa dojścia do głównej plaży stała się możliwa po tym, jak na ten cel otrzymaliśmy z Lokalnej Grupy Działania Poleska Dolina Bugu dofinansowanie w wysokości 204 tys. zł – mówi Tadeusz Sawicki, wójt gminy Włodawa. – Nasz udział to około 116 tys. zł.

Dalsza część artykułu znajduje się na stronie Dziennika Wschodniego.

4 komentarzy "Okuninka: Przebudują dojście do głównej plaży"

  1. a czy stan ulicy ojca tomasza nawiazuje do tamtejszej architekty

  2. gmina włodawa- ciemność widzę, ciemność

  3. w gminie włodawa tylko na jedno nie brakuje pieniędzy- na podwyżki dla Pan wójta i jego świty

  4. Na zrobienie nowej nawierzchni dla stałych CAŁOROCZNYCH mieszkańców Okuninki brakuje pieniędzy panie Wójcie! Ludzie od tylu lat płacą podatki i dalej brodzą w błocie, a ich auta są niszczone przez wyboje, dziury i koleiny. Niech Gmina zajmie się położeniem nawierzchni dla domostw znajdujących się za schroniskiem Krokodyl, a dawną szkołą. Brak na to środków by ludziom cały rok mieszkało się i dojeżdżało godnie,a NIE brakuje dla wczasowiczów, żeby oczy cieszyli przez 2 miesiące w sezonie. BRAWO

  5. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki