Ojcowie Paulini zapraszają na pielgrzymkę

Ojcowie Paulini z Włodawy zapraszają na Pielgrzymkę, której celem jest m.in. uczestniczenie w uroczystościach konsekracji parafialnego Kościoła pw. Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i Św. Jana Pawła II w Toruniu, gdzie posługują również Ojcowie Paulini. W programie pielgrzymki oprócz Torunia jest Brdów oraz Licheń. Wyjazd zaplanowany jest na 18 maja (środa) o godz. 2.00 z parkingu przy kościele św. Ludwika we Włodawie.

Program pielgrzymiki:

18 V (środa) – udział w uroczystościach konsekracji Kościoła pw. Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i Św. Jana Pawła II w Toruniu. Przejazd do Klasztoru OO. Paulinów w Brdowie (posiłek+nocleg).

19 V (czwartek) – śniadanie, udział w porannej Mszy św. w Kościele OO. Paulinów. Przejazd do Sanktuarium w Licheniu (zwiedzanie: Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej, Golgoty, Kaplicy Św. Krzyża, czas wolny, Droga Krzyżowa w Lesie Grąblińskim).

Powrót do Włodawy w godzinach wieczornych.

Koszt wyjazdu – ok. 150 zł obejmuje: przejazd autokarem, nocleg, posiłki, ubezpieczenie KL i NW. Zgłoszenia do 30 kwietnia przyjmuje Br. Mariusz Rowicki – tel. kom. 537389942.

Zmiana wielkości czcionki