OGÓLNOPOLSKI KONKURS O POLESKIM PARKU NARODOWYM 2016

W roku szkolnym 2015/2016 odbyły się trzy etapy konkursu, w którym wzięło udział 135 uczniów. Do finału zakwalifikowało się 27 uczniów szkół podstawowych i 23 uczniów szkół gimnazjalnych województwa lubelskiego.
W imieniu organizatorów Ogólnopolskiego Konkursu o Poleskim Parku Narodowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych 2016, pod Honorowym Patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty:
– Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli
– Poleskiego Parku Narodowego
– Publicznego Gimnazjum nr 1 we Włodawie

Serdecznie dziękujemy za przybycie na finał, który odbył się 09 czerwca 2016 r. w Siedzibie Poleskiego Parku Narodowego w Urszulinie, Pani Monice Szlagowskiej – p.o. kierownika oddziału zamiejscowego Kuratorium Oświaty w Lublinie.

Andrzej_Rozycki

LISTA LAUREATÓW 2016

etapu OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU O POLESKIM PARKU NARODOWYM

SZKOŁY PODSTAWOWE

MIEJSCE

UCZEŃ SZKOŁA NAUCZYCIEL

I

Aleksandra Klimiuk Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie Paweł Łuczko

II

Kinga Banaszek Międzynarodowa SP Paderewski w Lublinie Adrianna Wójcik

III

Izabela Staszewska Szkoła Podstawowa w Wierzbicy Marzanna Kozłowska

III

Franciszek Siwiec Szkoła Podstawowa B. Chrobrego w Lublinie Beata Malec

III

Agata Śledzik Szkołę Podstawowa Nr 2 w Opolu Lubelskim Aurelia Kaczor

IV

Natalia Hanczaruk Szkoła Podstawowa w Wierzbicy Marzanna Kozłowska

IV

Magdalena Masłowska Międzynarodowa SP Paderewski w Lublinie Adrianna Wójcik

V

Mikołaj Dziurdzia Szkołę Podstawowa Nr 3 w Lublinie Agnieszka Piebiak

V

Paulina Kosińska Szkoła Podstawowa w Woli Wereszczyńskiej Elżbieta Różycka

V

Kinga Brzozowiec Szkoła Podstawowa w Urszulinie Ewa Melańczuk

V

Roksana Jastrzębska Szkoła Podstawowa w Parczewie Anna Lipska

V

Piotr Drabik Szkoła Podstawowa w Czemiernikach Anna Witek-Kondrat

WYRÓŻNIENIA

Kornel Skoczylas Szkołę Podstawowa Nr 21 w Lublinie Joanna Sadowska
Aleksandra Kaźmierak Szkoła Podstawowa w Święcicy Anna Kołodziej
Julia Spyrczyńska Międzynarodowa SP Paderewski w Lublinie Adrianna Wójcik
Łukasz Staniak Szkoła Podstawowa w Wierzbicy Grażyna Kraska
Angelique Ratkowski Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie Paweł Łuczko
Wojciech Hanc Szkołę Podstawowa Nr 3 w Lublinie Agnieszka Piebiak
Bartosz Steć Szkoła Podstawowa Nr 11 w Chełmie Joanna Słupczyńska
Agnieszka Orłowska Szkoła Podstawowa w Święcicy Anna Kołodziej
Jagoda Brodowicz Szkoła Podstawowa w Stołpiu Anita Spyrka
Wiktor Brodziak Szkoła Podstawowa Nr 21 w Lublinie Joanna Sadowska
Emilia Fedus Szkoła Podstawowa w Urszulinie Ewa Melańczuk
Beata Gil Szkoła Podstawowa w Sawinie Sławomir Korpysz
Szymon Kołodziej Szkoła Podstawowa w Święcicy Anna Kołodziej

 

LISTA LAUREATÓW 2016

Etapu OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU O POLESKIM PARKU NARODOWYM

GIMNAZJA

MIEJSCE

UCZEŃ SZKOŁA NAUCZYCIEL

I

Mateusz Błażejczyk Gimnazjum Nr 2 w Opolu Lubelskim Aurelia Kaczor

II

Aleksandra Antoniak Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Lublinie Marzena Turek

III

Filip Dynos Publiczne Gimnazjum w Urszulinie Marzanna Solarska

IV

Wiktoria Aftyka Publiczne Gimnazjum w Urszulinie Marzanna Solarska

V

Aleksandra Smaga Gimnazjum Nr 2 w Opolu Lubelskim Aurelia Kaczor

V

Aleksandra Kiszka Gimnazjum w Wohyniu Barbara Banaszczyk

VI

Paula Bochen Publicznym Gimnazjum w Strachosławiu. Arkadiusz Stachowicz

VI

Karolina Kozakiewicz Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie Izabela Harasymiak Krzyżanowska

VII

Katarzyna Kaczor Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Lublinie Marzena Turek

VII

Skurak Natalia Gimnazjum w Cycowie Małgorzata Siroń

VIII

Weronika Łopuszyńska  Publicznym Gimnazjum w Strachosławiu. Arkadiusz Stachowicz

WYRÓŻNIENIA

Rafał Kalita Gimnazjum w Wierzbicy Marzanna Kozłowska
Marta Krupska Gimnazjum w Wohyniu Barbara Banaszczyk
Kowaluk Klaudia Gimnazjum Publiczne w Ludwinie Kazimierz Zakostowicz
Krzysztof Tarka Gimnazjum w Puchaczowie Celina Michalska
Dominika Sidoruk Publiczne Gimnazjum nr 1 we Włodawie Ewa Zając
Jarmosiewicz Patrycja Gimnazjum w Sosnówce Sakowicz Agnieszka
Maria Piejko

Gimnazjum w Starym Brusie

Joanna Kołtun

Nowak Anna

Gimnazjum w Cycowie

Małgorzata Siroń

Daria Przymirska Gimnazjum w Rudzie Hucie Dorota Sawicka
Sadowska Alicja Publiczne Gimnazjum nr 18 w Lublinie Ewa Szabłowska
Adrianna Zając Gimnazjum w Sawinie Sławomir Korpysz
Zmiana wielkości czcionki