Nowy Tydzień: Rada Miejska niemal taka sama

Nowa kadencja władz samorządowych Włodawy oficjalnie rozpoczęta. Burmistrz Wiesław Muszyński oraz radni złożyli ślubowanie. Inauguracyjnej sesji nowo wybranej Rady Miejskiej we Włodawie przyglądało się wiele osób, w tym liczna grupa uczniów.

Sesja rozpoczęła się od wręczenia radnym certyfikatów. Następnie przystąpiono do wyboru przewodniczącego rady. Zgłoszono tylko jedną kandydaturę – Joanny Szczepańskiej. Uzyskała 14 głosów w 15-osobowej radzie.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Nowy Tydzień: Rada Miejska niemal taka sama"

  1. Następne 500 tysięcy weźmie marionetka za nic nierobienie, dziękujemy.

  2. Nie lękajcie się, Pan Burmistrz działa dla Naszego wspólnego dobra . Gdyby nie Pan burmistrz i jego szerokie kontakty biznesowe wielu mieszkańców Włodawy byłoby na bezrobociu .
    Dziękujemy społeczeństwo miasta Włodawa.

  3. Fakt, i nie wspominajcie tych okrutnych czasów kiedy w powiecie rządził Wiesław P. a bezrobocie sięgało 23 %

  4. Marionetka potocznie też zwany wodzirejem wraz ze swoim przyjacielem wiecznie usmiechniętym oraz Andrzejem r. wspólnymi działaniami i wytężonej pracy swych intelektów stworzą z powiatu i miasta krainę miodem i mlekiem płynącą. Oni wszystko potrafią, bo łączy ich jedno KORYTO

  5. Jakie żałosne jest utyskiwanie wielkich przegranych ostatnich wyborów. społeczeństwo wybrało i nie ma co się obrażać na demokrację. proponuję zmienić styl bo desperackie parcie do władzy nie pomoże Wam wygrać przyszłych wyborów.Pozdrawiam i proponuję spokojny wieczór z dobrą książką i kubkiem gorącej herbaty – w cięższych przypadkach melisy.

  6. Już marionetka pokazała przez 4 lata co potrafi: śpiewać, tańczyć, imprezować, podróżować i robić burdy na przejściu granicznym. Ponadto niczym się nie różni od tych wieśków i mariuszków bo w końcu łączy ich to samo koryto samorządowe.

  7. A jak tam realizacja projektu e-usługi w Kodniu? Coś Maniek się nie chwali ? klapa?

  8. Internet Telewizja Włodawa

Dodaj komentarzZmiana wielkości czcionki