Nowy rekord WOŚP we Włodawie

Ustanowiono nowy rekord Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Włodawie. Zebrano 17 tyś 440 zł i 75 groszy. 120 tysięcy wolontariuszy WOŚP 10 stycznia 2016 roku wyszło na ulice, by kwestować, również we Włodawie po raz osiemnasty zorganizowana została  zbiórka uliczna. W tym roku zebrane środki przeznaczone są na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomoc we Włodawie miał miejsce na starej targowicy przy ul. Sanguszki.  W tym roku  na plenerowej scenie WOŚP wystąpili Karolina Charko – finalistka THE VOICE OF POLAND oraz MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA oraz Rafał Raczyński z zespołem. Tradycyjnie już finał WOŚP zakończył się pokazem sztucznych ogni.

Źródło – polesie24.pl

1 Komentarz do "Nowy rekord WOŚP we Włodawie"

 1. aaaabbbbbb | 13 stycznia 2016 at 19:32 |

  Brawo! Aby nie na caritas.

 2. 17 tyś – kupcie sobie słownik ortograficzny. Zapamiętajcie: tys. nie tyś

 3. Ale tow. przewodniczący zabłysnął nie potrafił nic wymyśleć i dać jakiś fajny gadżet na licytację, to zerżnął pomysł Biedronia z oddaniem na dzień fotela. To nie ma co się dziwić, że nie ma pomysłu na Włodawę, prócz robienia festiwali i roztaczania wizji o radach i zwalaniu braku kreatywności u siebie na poprzednika.

 4. a ty ile dałeś na wośp?

 5. Pieta -PIS | 16 stycznia 2016 at 14:59 |

  wszyscy urzędnicy państwowi którzy pomagfali lub dali choć zł zostana zwolnieni. gdy tylko wymienimy dyrektorów i kierowników. mariusz robił zdjęcia ! mamy was frajerzy

 6. Ty cwaniaczku co się podpisujesz „Anonim | 15 stycznia 2016 at 12:25 |”, każde dziecko nawet w przedszkolu wie, że ściągnąć do włodawy inwestora to jest nielada wyzwanie, ty myślisz, że co burmistrz pojedzie do przedsiębiorcy da mu w ryj i powie masz postawić zakład produkcyjny we Włodawie ?! – no chyba sobie kpisz głąbie kapuściany, nawet dziecko w przedszkolu wie, że STREFA EKONOMICZNA to nie hop-siup, tylko żmudna procedura przygotowania terenów pod inwestycje itp. Za to ty fajansiarzu jesteś napalony na stołek jak szczerbaty na suchary. We Włodawie o wiele więcej zaczeło się dziać niż się działo – przynajmiej nie ma pie prz onej arogancji PO i PiS. Miasto współpracuje z powiatem i gminą i to widać, ale ty nie widzisz bo nie masz takiej potrzeby ….

 7. gróba zakrzefska | 18 stycznia 2016 at 12:38 |

  wszyscy urzędnicy państwowi którzy pomagfali lub dali choć zł zostana zwolnieni. gdy tylko wymienimy dyrektorów i kierowników. mariusz robił zdjęcia ! mamy was frajerzy

 8. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki