Nowy kierownik ODR

Norbert Hoefler od 2 kwietnia jest kierownikiem włodawskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

Do początku grudnia ub.r. włodawskim ODR kierowała związana z PSL Zofia Fulman. Wakat powstał, gdy kierownik została odwołana (wraz z całą rzeszą szefów ODR-ów w Polsce, z reguły związanych z PSL, co wybitnie nie pasowało PiS-owi). Przed miesiącem na chwilę p.o. kierownika została Marzena Kędzierska-Wojtas z Urszulina, która jednak w żaden sposób z rządzącą partia była niezwiązana. To ponoć miało kłuć w oczy niektórych członków PiS. Na kierownika ośrodka awansowano więc związanego od lat z prawem i Sprawiedliwością pracownika ośrodka – Norberta Hoeflera. Są opinie, że stało się to dzięki wydatnej pomocy aktywnych członkiń zarządu okręgowego PiS we Włodawie – Katarzyny Wojtal i Elżbiety Wołoszun.


N. Hoefler ma w swojej karierze już nie tylko kierowanie niedużym skądinąd ODR-em (7 pracowników), ale również szefowanie dużo większym i znaczniejszym biurem powiatowym ARiMR w Włodawie (w latach 2006-07, kiedy PiS był u władzy). (-)

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Nowy kierownik ODR"

  1. już niedługo i One polecą- aktywne działaczki.

  2. Jak widać nie ważne kompetencje tylko legitymacja partyjna.

  3. Wołoszun działa w Stowarzyszeniu, które dziwnym trafem co roku dostaje okrągłą kwotę – ostatnio 8 tys złotych. Bo konkurs miejski napisany jest pod to stowarzyszenie. Zarazem Pani Wołoszun jest Radną. Chmmmm przecież to na kilometr śmierdzi korupcją i układem !!!

  4. Wielki działaczki, aż patrzeć na nie mi się nie chce a szczególnie na tą śpiewającą, co ona sobą reprezentuje nawet porządnie ubrać się nie umie, a głowę w chmurach wysoko nosi.

  5. Ela bardzo dobra radna. Czas aby dołączyła do niej Katarzyna. Co Pani Radna Rudziewicz zaoferuje mieszkańcom osiedla „holeszów” jeśli ostatecznie solary odpadną????? Ta Pani popiera bardzo słabego burmistrza i odpowiada za jego błędy.

Dodaj komentarzZabezpieczenie przed SPAMem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Zmiana wielkości czcionki