Nowa wersja serwisu Elbi.pl

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że serwis Elbi.pl został przebudowany i otrzymał nową szatę graficzną. Chcielibyśmy Państwa prosić o wyrażenie opinii na temat nowego wyglądu strony jak i także zachęcić do zaproponowania z własnej strony co na stronie powinno się jeszcze znaleźć. Przebudowa strony sprawiła, że strona jest dostępna w wersji mobilnej na urządzenia przenośne.

1 Komentarz do "Nowa wersja serwisu Elbi.pl"

 1. Będzie trzeba się do tego przyzwyczaic.

 2. Bardzo ładny design – dużo lepszy od poprzedniego. Reklamy jednak w gość ważnym miejscu strony burzą kolorystyczną harmonię portalu. Wiem, że macie z tego profity, ale może warto przesunąć blok reklamowy na boki, lub dopuszczać bannery w bardziej stonowanych barwach ?

 3. Strona się rozjeżdza. Czy Wy Białą Podlaskę skonczyliscie?

  • responsywność strony –

   Co to jest responsywność?

   Responsywność cecha strony internetowej, która pozwala dostosowywać się do rozdzielczości, na której jest przeglądana. Mówiąc krótko i prosto – strona responsywna wyświetla się poprawnie (to znaczy jest czytelna, bez zbędnych szczegółów i przewijania na boki) na wszystkich urządzeniach – komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach i smartfonach.

   • Responsywność (od (ang.) response – odpowiedź) – jeden z wyznaczników atrakcyjności interpersonalnej. Osoba jest responsywna w kontakcie z drugą osobą, jeżeli jej zachowanie i wypowiadane słowa stanowią odpowiedź na działania partnera. Osoby responsywne są na ogół bardziej lubiane. Przeciwieństwem responsywności jest obojętność.

    A to o czym ty piszesz to jest :

    Responsive Web Design – (RWD) technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów[1]. Strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na wielkich ekranach (np. Full HD), jak i na ekranach smartfonów czy tabletów.

 4. Jak na gotowy themes do WordPress’a to może być. Ale ma się to nijak do poprzedniej (autorskiej) wersji. Wystarczyło zmodernizować design i byłoby stare-dobre i sprawdzone Elbi w nowej odsłonie. A tak… gotowiec i to kiepsko przerobiony.

 5. widzę że nową stronę macie ale chyba jeszcze nie skończona – nie ma spolszczeń w częściach postu. nie ma karuzeli firm lub reklam tylko brzydka belka z góry . Posty układają się jeden pod drugim a przy takiej ilości nikomu nie bedzie sie chciało klikac następną stronę powinny byc poukładanie w gripie czyli w 3 kolumnach i w paru rzędach. za wysoka stopka strony. menu powinno być przyczepione do górnej belki bo nikt nie bedzie przewijał ponownie strony do góry jak chce iść dalej w inny temat.
  banery na reklamy nie są responsywne jak reszta strony
  nie jest schowana wersja wordpressa – jest teraz podatna na ataki. widać jakiego motywu używacie „goodnews5”
  Sticky Navigation przełączcie na „on”, adres postów i stron powinien być tytułem dla lepszego pozycjonowania – ustawienia >> bezpośrednie odnośniki >> nazwa postu

 6. cytując neonówkę „szału nie ma”

 7. Czy to robił jakiś upośledzony informatyk?

 8. A tak w ogóle to trzeba było zrobić sondaż z wymienionymi pomysłami . I w tedy zebrać głosy i kupić odpowiedni motyw.

 9. Macie Visual Composer , czemu co nie używacie?

 10. Widze ze gonicie konkurencje – coz powiedziec – konkurencja dobrza rzecz – ale uwaga nadciagamy 🙂 http://www.wlodawa.net

  pepson

 11. Rządzi banda nieudaczników PiS i nawet ta strona cofa się do średniowiecza.

 12. A gdzie są zdjęcia Klemensa? Nie mogę znależć.

Dodaj komentarzZmiana wielkości czcionki