Niszczą, brudzą, dewastują

Jeżdżą na deskorolkach i hulajnogach, a w przerwach dewastują ogródek przy WDK-u, piją alkohol i załatwiają potrzeby w pobliskich zakrzaczeniach. Gdy bardzo im się nudzi, wyrywają flagi i deski. Czują się na tyle bezkarnie, że to wszystko robią w oku kamer.

Dyrekcja Włodawskiego Domu Kultury ma dość nieodpowiedniego zachowania przedstawicieli włodawskiej młodzieży, która wieczorami zbiera się pod budynkiem zajmowanym przez tę instytucję. I nie chodzi o to, że komuś się nie podoba sam fakt tych spotkań, ale o to, że przy okazji chłopaki i dziewczyny niszczą i dewastują drewniany ogródek, zostawiają na skwerku butelki po alkoholu i inne, bardziej śmierdzące niespodzianki.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

3 komentarzy "Niszczą, brudzą, dewastują"

  1. …a może pogadajcie na sesji, o BEZPIECZNEJ WŁODAWIE…przejscie od tesco do mycenter. KIK,itd albo o światłach na skrzyżowaniu przy targowisku ?????

  2. Światła na tym skrzyżowaniu to bezsens. Drogo i wieczne korki. Dużo lepsze jest rondo w tym miejscu, tym bardziej że jest tam gdzie coś takiego wybudować.

  3. Ludzie, artykuł dotyczy grupki gnojków ( przepraszam za określenie). Czy nasza Policja, podobnie jak włodarz Miasta i inne służby są aż tak nieudolne?!

  4. Internet Telewizja Włodawa

Dodaj komentarzZmiana wielkości czcionki