Nietrzeźwy 34-latek bez uprawnień wjechał w barierki

34-latek bez uprawnień i na “podwójnym gazie” stracił panowanie nad pojazdem marki Audi – wypadł z drogi i uderzył w barierki ochronne. Kierujący miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie, a jego kolega, właściciela auta ponad 1,5 promila. 34-latek będzie odpowiadał za popełnione wykroczenia oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W czwartek w nocy 34-latek wchodząc w zakręt na skrzyżowaniu ul. Okunińskiej i 1000-lecia we Włodawie stracił panowanie nad pojazdem marki Audi i uderzył w barierki ochronne. Po badaniu stanu trzeźwości okazało się, że ma blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Razem z nim jechał właściciel samochodu – również nietrzeźwy, miał ponad 1,5 promila alkoholu. Na szczęście nikt nie doznał żadnych obrażeń. Jak ustalili policjanci 34-latek nigdy nie miał uprawnień do kierowania – będzie odpowiadał za popełnione wykroczenia oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Pamiętajmy, że tylko stosując się do przepisów ruchu drogowego oraz zachowując szczególną uwagę można uniknąć wypadków i kolizji. Bezpieczeństwo wszystkich zależy od bardzo wielu czynników, a nieostrożność, brak rozwagi, niedostosowanie prędkości do panujących warunków, brawura i alkohol to najczęstsze przyczyny wielu tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych.

B.Sz.

2 komentarzy "Nietrzeźwy 34-latek bez uprawnień wjechał w barierki"

  1. Marceli Szpak | 17 września 2018 at 20:22 |

    Dziwna sprawa ale czego policja nie zatrzymała tego Pana zanim wsiadł do samochodu pijany . Przecież jak by tego Pana policja powstrzymała od jazdy samochodem po pijaku nie byłoby tego niebezpiecznego zdarzenia .

  2. ,,Nietrzeźwy 34 latek bez uprawnień wjechał w barierki” Wspaniały tytuł , może Pan redaktor bądź Pani redaktor podpowie gdzie można uzyskać uprawnienia pozwalające na wjazd w barierki ?

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki