Nie udzielił pierwszeństwa motocykliście

Motocyklista wraz z pasażerką trafili do szpitala po zderzeniu z samochodem osobowym na jednej z włodawskich ulic. Kierujący jednośladem oraz jego pasażerka zostali hospitalizowani. Policjanci wykonują czynności na miejscu zdarzenia i apelują o rozważną i ostrożną jazdę.

Dziś przed godziną 12 dyżurny włodawskiej komendy został powiadomiony o zderzeniu pojazdów na drodze numer 812 we Włodawie. Jak ustalono doszło do zderzenia się samochodu osobowego marki Renault  z motocyklem marki Honda. Policjanci ustalili, że kierujący samochodem marki Renault 55– letni mieszkaniec Włodawy nie udzielił pierwszeństwa przejazdu dla jadącego w kierunku Okuninki 47-latka kierującego motocyklem.

Kierujący motocyklem mieszkaniec Włodawy wraz z 19 – letnią pasażerką zostali zabrani karetką pogotowia do szpitala we Włodawie. Mężczyzna z uwagi na doznane obrażenia został przetransportowany śmigłowcem do lubelskiego szpitala.

Trwają czynności na miejscu zdarzenia. Policjanci kierują ruchem – objazd miejsca wypadku odbywa się ul. Piastowską.

Policjanci apelują o rozwagę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo wszystkich zależy od bardzo wielu czynników, a nieostrożność, brak rozwagi, niedostosowanie prędkości do panujących warunków to najczęstsze przyczyny wielu tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych.

podinspektor Bożena Szymańska
KPP Włodawa

1 komentarz "Nie udzielił pierwszeństwa motocykliście"

  1. Fakt , faktem ewidentnie wymusił pierwszeństwo. A ja się pytam ile na liczniku miał motocyklista. w tym miejscu ograniczenie jest do 50 km .

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.