Moja emerytura – szkolenie z ZUS

Zastanawiasz się, od czego zależy wysokość emerytury? Zakład Ubezpieczeń Społecznych wyjaśni wątpliwości podczas internetowego szkolenia.

Spotkanie „Moja praca = moja emerytura” organizuje 31 maja włodawski ZUS. Będzie mowa o tym, jak składki wpływają na wysokość świadczenia, jakie znaczenie ma dla emerytury kapitał początkowy i wiek ubezpieczonej osoby. W szkoleniu mogą wziąć udział zarówno przyszli, jak i obecni emeryci.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11.00 na platformie Webex Events. Do uczestnictwa wystarczy urządzenie z dostępem do sieci i przeglądarka internetowa. Udział należy zgłosić do 28 maja pod adresem wlodawa_szkolenia@zus.pl. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, swój telefon i adres e-mail. Organizatorzy prześlą zapisanym uczestnikom mailowe zaproszenie z linkiem dostępu do szkolenia.

Małgorzata Korba

rzecznik ZUS w województwie lubelskim

1 komentarz "Moja emerytura – szkolenie z ZUS"

  1. Wszystko ładnie pięknie ale co dalej z oddziałami szpitala we Włodawie? Dziecięcy miał być otwarty już dawno ale ciągle jakieś problemy. To prawda że zamknęli też intensywną terapię a nawet oddział covidowy? Podobno były zbierane jakieś podpisy. Co na to wszystko Pan Romanczuk, Pan Korzeniewski i Pani Szpilewicz?

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.