„Modrzak” króluje w województwie

W dniu 23 lutego 2017r. w Kocudzy odbyła się Wojewódzka Licealiada w Tenisie Stołowym Drużynowym.

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców.

Natalia Danaj, Klaudia Błaszczuk i Natalia Gromek po zaciętej rywalizacji w kilku meczach awansowały do walki finałowej. W meczu o najwyższe trofeum nasze dziewczęta spotkały się z dobrze dysponowaną ekipą z Lubartowa. Uczennice „Modrzaka” pokazały, że mają w sobie ducha rywalizacji i pokonały swoje przeciwniczki.

 

Drużyna chłopców w składzie Arkadiusz Żuk, Sylwester Włoszek i Kamil Hamziuk, również rozegrali finał z uczniami lubartowskiej szkoły.

W początkowej fazie meczu obie drużyny nie dawały za wygraną. Wszyscy wiedzieli, że decydujące będą sety deblowe, które wyłonią zwycięzcę. Świetnie współpracująca drużyna „Modrzaka” nie oddała w grze deblowej żadnego seta. Kropkę nad „i” postawił Arkadiusz Żuk nie dając szans w kolejnym meczu indywidualnym. Zwycięstwo naszych zawodników okupione było dużą dawką emocji i ich wysiłku. Jednym słowem „Modrzak” zdominował pozostałe szkoły w województwie lubelskim.

Zasługą tego sukcesu jest ambitna postawa zawodników i zaangażowanie szkoleniowca klubu SMS Włodawa.

Opiekunem drużyny dziewcząt i chłopców był Mariusz Kuśmirek nauczyciel wychowania fizycznego.

 

opracował:

Mariusz Kuśmirek

1 komentarz "„Modrzak” króluje w województwie"

  1. Panie Kuśmirek brawo za “Modrzaka” bo redaktorzyny z chełmskich szmatławców wypisują o jakichś modrzewiakach itp. Oczywiście brawa za zwycięstwo i czekamy na kolejne sukcesy!

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki