Mieszkania dla najbardziej potrzebujących

Przy ul. Pancerniaków we Włodawie lada dzień ruszy budowa dwóch budynków z mieszkaniami socjalnymi. Potrzeby mieszkaniowe są tam jednak tak duże, że gospodarze miasta zastanawiają się nad przystąpieniem do rządowego Programu „Mieszkanie Plus”.

– Właśnie podpisaliśmy umowę z wykonawcą, który ma wybudować dwa budynki mieszkalne – mówi Wiesław Muszyński, burmistrz Włodawy. – Natomiast jeśli chodzi o rządowy program, to aby do niego przystąpić, niezbędne jest przeprowadzenie sondażu potrzeb lokalowych. Jego wynik będzie podstawą do dalszych działań.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Dziennika Wschodniego.

1 Komentarz do "Mieszkania dla najbardziej potrzebujących"

 1. Jakoś w nowościach brakuje mi kolejnego “sukcesu burmistrza”w pozyskiwaniu środków unijnych na budowę promenady. Jak tak dalej pójdzie to nie tylko Kodeń pozostawi nas daleko w tyle ale i Stary Brus. W tej kadencji tylko w imprezach jesteśmy do przodu.

 2. Włodawa ma bardzo słabe efekty pozyskiwania środków unijnych. Inne miasta powiatowe dynamicznie się rozwijają i pozyskują środki UE….Nie będzie niczego. Za to my będziemy mieli imprezy.

 3. Nie ma co się dziwić, wodzirej inaczej zwanym porażka uważa, że jak sie bawić to się bawić. Prawdopodobnie na filmikach też można zobaczyć jego wybryki taneczne.

 4. Kolejne projekty padają…Masakra. Ściemy już nikt nie kupi. Jakie Mieszkanie Plus??? Szybciej kaktus wyrośnie. A…. Może uda się załatwić przy kolejnej aferze obiadowej.

 5. Panie porazka czy to prawda ze z solarami tez porazka?

 6. Wodzirej jest oderwany od rzeczywistości, albo tak piorą mu mózg jego towarzysze, bo po tylu spektakularnych “sukcesach” on dalej wierzy i rozpowiada dookoła, że zostanie wybrany na drugą kadencję.

 7. Mieszkaniec | 17 maja 2018 at 16:13 |

  To towarzysze z PSL zrobili w jajo burmistrza. A tak się podlizywał i taka zgoda ze starostą. A tu pokazano mu miejsce w szeregu.

 8. Przewodniczący wodzirej co będzie z tymi solarami, czy ty juz naprawdę nic nie potrafisz załatwić, po co Ci ten wujek skoro prostego wniosku nie umie napisać?

 9. zrobiłem zapas wina z żabki i zapisałem się na pielgrzymkę do kodnia i razem z Maniusiem zbawcą miasta powiatu i Włodawianki będziemy na kolanach chodzić w intencji pomyślności wszystkich projektów

 10. Jedynie co wodzirej załatwił to prace w WDK dla kiblowego z białego co podjeżdża sobie pod same dzwi samochodem i szluge sobie jara w czasie pracy

 11. obserwator | 18 maja 2018 at 08:26 |

  Takich “palaczy” wodzirej pozatrudniał znacznie więcej. W urzędzie aż porobił dostawki w pokojach, by poumieszczać swoich krzysiów, nie wspominając o MPGK, MOSiRze i innych podległych jednostkach. Na szczęście zostało tylko pół roku, a potem wodzirej wraz ze swoją świtą odejdą w zapomnienie, a uśmiechniętemu zniknie ten uśmieszek jak pożegna się z pracą w WDK-u.

 12. heheh jak wodzirej wygra wybory wtedy dopiero będzie BAL podobno Maryla Rodowicz zostanie zaproszona niech żyje BAL

 13. Przewodniczący Porażka w cięzkim szoku!!! Znów odniósł wielku “sukces”, nie przeszedł wniosek Promenady.

 14. Tomek Lipiński | 18 maja 2018 at 16:13 |

  I tak będzie do Bożego Narodzenia mniej więcej. Przy każdej okazji Zańko, Muszyński, Holaczuk i cała reszta tych miernot będzie skakała sobie do gardeł w prymitywny sposób wymywając na siebie pomyje. WIększość z nich zalewa się zimnym potem na samą myśl, że zostaną odcięci od publicznego koryta. Muszyński pewnie spać nie może jak przyjdzie mu wrócić do sprzedaży kosmetyków samochodowych. Zańko 4 lata temu jak przerżnął z Wieśkiem wybory na burmistrza (miał być sekretarzem) przez kilka miesięcy chodził struty i mamrotał coś o wyjeździe do pracy do Norwegii na budowę hahahah ale szczęśliwie znalazła się nagroda pocieszenia w jakiejś odległej pipidówie. Wiesiek jak przegrał z Muszyńskim chociaż po pierwszej turze witał się już z gąską ( i to jak się witał) do dzisiaj się nie może pozbierać. A kolejeczka ananasów, którzy na normalnym rynku pracy raczej konkurencyjni nie są jest długa. Ja osobiście kibicuje Perucie. Burmistrza pół-analfabety jeszcze we Włodawie nie było .

 15. Andrzej Goźdz | 18 maja 2018 at 23:30 |

  Peruta by oddzielił kolesiostwo od pracujących normalnych ludzi chłopom dał by prace a szlachtę i Krzysiów wypędził do zienek na truskawki pozdrawiam

  • co to za krzysio co wam tak działa na uzębienie? to ten co wysyła propagande czy ten co dojżdza z lulbina? czy może kto inny? jeden i drugi nic specjalnego sobom nie reprezentują a wy się na nich spinacie jak szczerbaty na suchary. nie wiem kto jest bardziej załosny. wy czy tych dwuch. weście sie do roboty przed wyborami a nie zajmujecie ssie jakimiś pionkami.

   • no i sie doczekaliśmy. przyszły burmiszcz wraca z angli bo sie konczy ąeby powalczyc o wlodawe! ogłosil to na foim feacbuku. braf! mam nadieje ze wjecie do włodawy na białym koniu jak piłsucki

   • Peruta to taki Kononowicz troche. “Chłopom dał by pracę”. Pewnie i “dał by” tylko skąd “wzioł by”

 16. 9000xTAK | 19 maja 2018 at 09:08 |

  Partyjnym kacykom mówimy “Won od koryta”!

 17. Czy to prawda że działacz SLD były policjant prowadzący restauracje nad Białym został zatrudniony w WDK???

 18. rachmistrz | 20 maja 2018 at 21:16 |

  Nie pierwszy i nie ostatni działacz SLD zatrudniony przez przewodniczącego SLD, przecież po to tego “bezpartyjnego” wcisnęli, by zatrudniał swoich. A że czasu malo do wyborow, to wciskaja kazdego kto ma legittmacje partyjną a jest bez pracy, bo wiedzą, że więcej już takiej okazji mieć nie będą mieli.

 19. Mariuszu z Kodnia, jak jesteś taki dobry jak mówisz(w Kodniu twierdzą inaczej) kandyduj w wyborach na Burmistrza. Chyba ze jesteś słaby i wolisz pewny mandat radnego powiatowego. Miej jaja chłopie !

 20. Ja nie mogę uwierzyć w to co czytam. To jest straszne z tym zatrudnianiem w WDK i innych miejscach. Jak można w takiej instytucji zatrudniać w większości samych półgłówków nie mających wykształcenia i kompetencji właściwych dla miejsca zatrudnienia. co na to sam dyrektor WDK ?
  Przecież to o nim też nie dobrze świadczy, że zgadza się na tak mało kompetentną kadrę ale pewnie ma gówno do gadania. Ludzie !!!!!!Włodawianie!!!!czy Wy nie widzicie jaki tu się dzieje syf???? Dlaczego na to pozwalamy???

 21. Chyba Mariusz Z. nie jest taki “dobry”, bo nikt go nie chce.
  Dogadał się żeby pracować mieście – Muszyński nie chciał pasożyta
  Chciał pracować w powiecie – Romańczuk zamknął przed nim drzwi
  W PiSowskim Urzędzie Wojewódzkim – tam go wyśmiali
  Miał iść do ministerstwa – też go nie chcą
  To poszedł do wiejskiej gminy – bo tam niewiele o nim słyszeli – teraz już wiedzą i płaczą.

 22. syf to komentarze na tym forum.

 23. Przekręty z obsadzaniem stanowisk w MPGK, MOSIR, WDK, UM WŁODAWA i.t.d. Brak wykształcenia i właściwych kompetencji zatrudnianych osób. Brak sukcesów w pozyskiwaniu środków unijnych. Bieda, wysokie bezrobocie, braki w infrastrukturze, problemy z komunikacją publiczną, trwonienie pieniędzy publicznych na głupoty wymyślone przez kolesi i koleżanki. Organizacja wyjazdów turystycznych dla partyjnych kolegów i koleżanek, pod przykrywką działalności MOSIR. Czas pracy wodzireja zależny od ilości wypitego alkoholu dzień wcześniej. Wymieniać można w nieskończoność te “sukcesy” w obecnej kadencji. To od Nas społeczeństwa wlodawskiego, zależeć będzie czy dalej chcemy na to patrzeć. I godzić się na to wybierając ponownie nieudaczników,analfabetów, wlodawskich karierowiczow politycznych? Zastanówmy sie wspólnie. Tu potrzeba nowej czystej krwi. Nie skorumpowanej, nie ustawionej żadnymi układami. Mądrej wykształconej kompetentnej i wreszcie bezstronnej i obiektywnej.

  • nie ma żadnych przekrętów, zresztą nawet nie ma ogłoszeń a na zastępstwo można przyjąć osobę z odpowiednim wykształceniem bez ogłoszenia.
   Na razie to MOPS ogłosił nabór.

 24. zastanawiajace | 21 maja 2018 at 18:10 |

  “Czas pracy uzalezniony od wypitego dzien wczesniej alkoholu, hahahaha!”

 25. jurek jurek jurek ogon do góry
  palec badacza włuż kotom w dziury
  wymacaj dobrze czy jest już zdrowy
  potem jedz na wies przebadac krowy
  wyżej się nie pchaj bo to już było
  całe peło się nieźle skur…
  siedź ty już sobie w tym adampolu
  czasem poganiaj sobie po polu|
  wykastruj świniaka
  ma rada taka 😀 😀 😀

 26. mieszkaniec | 22 maja 2018 at 21:58 |

  mieszkania mieszkaniami ale Panie Mariuszu i Panie Wiesławie marzy mi się to co mają w Białej Podlasce, Kraśniku a wkrutce w Lublinie i innyh miastach pomnik naszego prezydenta najlepiej z Panio prezydentowoł miejsce jest piekne na skwerku tam gdzie czytajom w konkursie cała polska czyta to piekne miejsce

  • idealne miejsce na całą instalacje ze schodami tupolewem ławeczką z parą prezydencką pancerną brzozą i mglą. pięknie by się to komponowało w tym miejscu. można by też zamontować nagłośnienie z którego słychać by było strzały. do tego gdzieś na boku małe stanowisko do prowadzenia eksperymentów na parówkach i sklepik z puszkami rozerwanymi przez trotyl – oczywiście wyłącznie z rzeczpospolitej – jako pamiątki z włodawy…..ech pięknie by było

  • może w końcu zdemontować pomnik ormowców?

 27. A teraz salto! | 23 maja 2018 at 15:39 |

  Jesteście wszyscy tak żałośni w swym ukjadaniu, że nie macie odwagi wypowiadać się pod własnym imieniem i nazwiskiem, chociażby na portalach społecznościowych. Rozmawiacie o rzeczach ważnych, wielkich i dobrych dla miasta, a brak wam odwagi cywilnej oraz co niektórym podstawowej znajomości zasad ortografii. Nie pozdrawiam i życzę dalszego, anonimowego skomlenia w najskrytszych zakamarkach internetu.

  • nie wpiercielaj się miecy wótkę a zakonskę. nie wiesz o co hodzi to sieć cicho.

 28. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki