Mieszkańcy czekają na uruchomienie fontann. Zobaczcie, jak mają wyglądać

– Urzędnicy zapowiadali, że fontanny, które powstały w centrum miasta, będą działać na wiosnę. Mijają tygodnie i nic się nie dzieje. Czy inwestycja zostanie zrealizowana w terminie? – pyta pan Michał, nasz Czytelnik.

Włodawski ratusz zapewnia, że prace idą zgodnie z planem.

– Pierwsza fontanna, tzw. Dry Plaza, która znajduje się w południowej części placu, powinna zacząć działać jeszcze w maju, uruchomimy ją prawdopodobnie pod koniec miesiąca – mówi burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński.

Fontanna, która znajduje się obok Pomnika Walk i Męczeństwa Wojsk Polskich i Sowieckich, będzie podświetlana. Jej test odbył się pod koniec ubiegłego roku i wywołał wśród mieszkańców spore poruszenie. “Super!”, “Piękna”, “Wygląda naprawdę obiecująco”, “Takie cudo oglądałem ostatnio w Warszawie”, “Będzie radocha dla oczu i szaleństwo dla dzieciaczków”, “Robi wrażenie” – komentowali włodawianie w Internecie.

Fontanna ma 38 podświetlonych na różne kolory dysz. Woda, opadając, będzie rozbijała się o płytę, co spowoduje, że w powietrzu pojawi się przyjemna “mgiełka”.

– Nie możemy się doczekać, rozpoczynamy odliczanie. Włodawski rynek będzie prezentował się naprawdę ładnie – usłyszeliśmy od mieszkańców okolic włodawskiego Czworoboku.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Mieszkańcy czekają na uruchomienie fontann. Zobaczcie, jak mają wyglądać"

  1. Przyjemna mgiełka to by była gdyby dzban Muszyński nie wykarczował każdej rośliny która w okolicy wystawała z ziemi. Wincyj kostki Wiesławie! Blicharski wytrzyma!

  2. Mieszkańcom się podoba a na tych paru debili którzy tu komentują / ciagle wszystko na nie/ nie ma co zwracać uwagi. zakompleksione indywidua

  3. Rynek jest piekny. Fontana jedna juz dzialala. Jak beds dwoe gotowe bedzie cudnie. Trawka sie zazielenI wlacza fontanny I odwoetlenie I bedzie super gratuluje

  4. Gdzie zieleń, gdzie drzewa?! Wiedziałem, ze tak będzie jeszcze przed rewitalizacją. Za takie coś powinno się wam jaja ucinać, a cipy zaszywać. Beton, klinkier i chuj wie jeszcze co.

  5. Gdzie zieleń, gdzie drzewa?! Wiedziałem, ze tak będzie jeszcze przed rewitalizacją. Za takie coś powinno się wam jaja ucinać, a cipy zaszywać. Beton, klinkier i chuj wie jeszcze co.

  6. Internet Telewizja Włodawa

Dodaj komentarz