Miasto przygotowuje spotkania w sprawie solarów

W związku z realizacją projektu pn. „ Włodawa – miasto z energią” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020 włodawski ratusz przygotowuje spotkania informacyjne dla mieszkańców miasta. Pierwsze z nich planowane są już w pierwszej połowie kwietnia.

– W najbliższym czasie planujemy organizację spotkań informacyjnych z mieszkańcami naszego miasta, podczas których przedstawimy szczegółowe informacje związane z montażem kolektorów słonecznych, szacunkowe koszty instalacji oraz warunki i wymogi związane z montażem instalacji – mówi burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński.

Spotkanie kierowane jest w szczególności do mieszkańców, którzy podpisali już umowy użyczenia nieruchomości oraz osób zainteresowanych montażem odnawialnych źródeł energii. O szczegółach pracownicy ratusza informować będą telefonicznie i za pośrednictwem strony internetowej.

UM Włodawa

1 Komentarz do "Miasto przygotowuje spotkania w sprawie solarów"

 1. hahahahaha | 30 marca 2018 at 17:01 |

  Muszyński, mieszkańcy od dawna wiedzą jak montuje się kolektory słoneczne, bo przyglądali się w pobliskich gminach jak są zakładane od lat!!

 2. mieszkaniec | 30 marca 2018 at 18:29 |

  Któremu wójtowi trzeba podziękować, że użyczył wodzirejowi prawidłowo wypełniony wniosek i w końcu może on ogłosić pierwszy “sukces”? I najważniejsze, jest powód do zrobienia imprezki.

 3. To już wiadomo po co wodzirej zatrudnia 3 osoby w Urzędzie.

 4. Ech wieczni hejterzy szkoda mi was pogoda piękna święta się zaczynają a wy zamiast iść z rodziną na spacer tylko internety i gorzkie żale na elbi. Wesołego alleluja mimo wszystko

 5. Czy prawdą jest że dotacje unijne to tylko 55%,to byłby zdecydowany i niewątpliwie wielki przedwyborczy sukces,tych wieśniaków zarządzających tą wiochą.Miasto Włodawa przestało istnieć pod koniec lat siedemdziesiątych.Wesołych Świąt.

 6. proponuję wyłączyć komentarze bo co niektórym widzę się nudzi

  • Absolutnie nie można wyłączać komentarzy. Nawet najglubszy człowiek ma prawo milczeć i sprawiać wrażenie mądrego lub wyrazić swoje zdanie i rozwiać wszystkie wątpliwości. Ja bym za to wprowadził obowiązek podawania np imienia wtedy moznaby się poznać na co niektórych 🙂

 7. Może ktoś kompetentny z ratusza napisze ile będzie wynosić odpłatność za przyłączenie domu do solarów. Drogą pantoflową z sąsiednich gmin przedostają się informacje, że gospodarstwo domowe montujące solary musi zapłacić VAT od całości inwestycji co da odpłatność całkowitą na jedno gospodarstwo domowe w kwocie około 6000 zł. Przy takiej kwocie część (i to zauważalna) zrezygnuje z montażu solarów.

  • kapral wtranżalaj sałatkę i nie spamuj. napisali jasno że spotkanie będzie w kwietniu to pójdz i się dowiesz. ciekawe co to za sąsiednia gmnia? 😀 obstawiam że Kodeń 😀

 8. Nareszcie Wielki Sukces Muchczyńskiego!!!! Pierwsze solary na Ścianie Wschodniej!!!! Jawi się pytanie, kto za tym sukcesem stoi, czyżby wujek i jego ekpia?? Teraz tylko wywiady, spotkania z tymi, którzy dostąpią zaszczytu uczestnictwa w tym inowacyjnym projekcie, uściśnięcie im rąk, potem przecięcie wstęgi na każdej posesji i na koniec wspaniała impreza, na której prym wiódł będzie właśnie on, ten którego zwą Pierwszym Wodzirejem RP.

  • ochmistrz kodeński | 3 kwietnia 2018 at 14:29 |

   no szykuje se balet na 102 juz nawet wiadomo kto przyniesie finko na tom imprezem a nawet kiedy i gdzie ja kupi todopiero bendzie impreza na 303

 9. Hehe wodzirej i jego trole opanują miasto zatrudnił już byłego policjanta mającego długi , męża dyrektor Mosir 😀 księgowa z Okuninki jak ktoś nie ma pracy zapraszam do urzędu ale nic nie ma za darmo 😉

 10. On nic innego nie potrafi, tylko zatrudniać tych co mu partia karze i nie tylko w Urzędzie, ale także MPGK, OSiR, Zakład Zagospodarowania Odpadów, WDK i inne zakłady należące do miasta. Wodzirej rządzi.
  Czy to prawda, że dostał program z gminy wiejskiej Włodawa na solary i musiał tylko pozamieniać wiejska na miejską i nareszcie został prawidłowo złożony wniosek?

 11. Wodzirej, nasza pomylka, sie rozpedza, malo czasu do wyborow zostalo! Hej kto jeszcze bez pracy, biegnijcie! O jakim policjancie mowa? Ksiegowa z orchowka? Wszyscy z legitymacja “bezpartyjną”? Hehehe wam tez sie poprostu nalezalo?!

 12. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki