Maseczki ochronne dla mieszkańców Włodawy

Burmistrz Włodawy w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkanek i mieszkańców Włodawy podjął decyzję o zakupie ochronnych maseczek, które mogą być stosowane w ramach ochrony przed zarażeniem wirusem SARS-Cov-2. Maseczki są już dostępne w Urzędzie Miasta i będą rozdawane mieszkańcom bezpłatnie, w ilości maksymalnie po 2 maseczki na każdą osobę.

Pierwszą partię maseczek odebrać będzie można tj. 15.04.2020 r. w dwóch miejscach tj. ul. Rynek przy pomniku w Czworoboku od godz. 16:00 oraz ul. Jana Pawła (przy sklepie SLAWEX) od godz. 18:00, maseczki będą rozdawane do wyczerpania zapasów.

Prosimy o wyrozumiałość!

Przypominamy, że będzie to pierwsza partia maseczek i ich ilość będzie ograniczona. Na bieżąco będziemy informować o kolejnych partiach maseczek, którymi będziemy dysponować.

UM Włodawa

23 komentarzy "Maseczki ochronne dla mieszkańców Włodawy"

 1. A czy w tle rozdających maseczki będzie plakat wyborczy tego p….. (geja) B…….a ???

  • Budynia? Nie wydaje mi się, żeby ten długopis Duda był gejem. Jeżeli tak to niezwykle współczuję mniejszości gejowskiej w Polsce. Najpierw Balbina z Żoliborza a teraz jeszcze Andriej

  • Na kocią łapę | 16 kwietnia 2020 at 06:49 |

   Idź się lansować fotkami z kółkiem gospodyń wiejskich i się nie wychylaj nieudaczniku

 2. Gal Anonim. | 15 kwietnia 2020 at 15:23 |

  Tak się zastanawiam jaki to chory umysł w UM wymyślił rozdawanie maseczek w takiej formie. Już widzę jak tylko 5 osób w odległości 2m od siebie stoi przy pomniku w oczekiwaniu na 2 maseczki. Proponuję aby Policja wystawiała odpowiedni mandat organizatorom tego cyrku. W myśl ustawy o prawie pocztowym każdy powinien mieć skrzynkę na listy a wiec straż miejska lub pracownicy MPGK mogliby te maseczki dostarczyć w bezpiecznej i rozsądnej formie….ale co ja tam wiem

  • A jak twój prezes popyla że swita pod pomnikiem i po cmentarzu bez masek bez zachowania odległości to jest dobrze tak? Ty i reszta klakierów mie pomagacie to się chociaż nie wracajcie. Zacznijcie już liczyć głosy na Adriana.

  • Jak dla mnie to dobry pomysł. Po maseczkę idzie ten kto chce i jej potrzebuje. Ja już zakupiłem i tych nie będę nosić i nie chcę by zapychały mi skrzynkę. Czekam na ważną kopertę i za nic nie chcę jej przegapić 🙂

  • A może tak rozdać te maseczki starszym. Np do skrzynek na listy. Więcej pożytku będzie.

 3. Do Gal Anonim. Przecież to nie będzie zgromadzenie. Poza tym jak wyjaśnia nasza władza centralna to spotkanie służbowe. Niczym to ostatnie pod pomnikiem w stolicy. Za to mandatów nie można dawać.

 4. Czy maseczki będą w kolorze tęczy?bo jeżeli tak,to lecę w kolejkę.

  • Na kocioł łapę | 16 kwietnia 2020 at 13:43 |

   Poproś Jarka to ci jedną tęczową zamówi z chin i znowu pojawicie się w tvpis jak za dawnych lat. Przy okazji odtrabicie kolejny wielki sukces…tylko tym razem ustalcie ile ton przyleci bo znowu będzie wstyd

 5. Przeczytaj na wikipedii bo to lektura twojego prezydenta jaką ma ładowność ANTONOW pisze jak byk że 400 ton i trochę fizyki : jak jest waga np żywności i jaka maseczek i jaka objetość to sam zobaczysz że np. jabłek wsadziłbyś do luku 200 ton a maseczek 80

 6. A i jeszcze jedno: możesz nosić maseczkę od kandydata na prezydenta tęczową mi to nie przeszkadza abyś tylko nie chodził nago po ulicy

 7. Skąd tyle bezinteresownej nienawiści do urzędującego prezydenta, pana dra Andrzeja Dudy?
  Do prezesa pana dra Jarosława Kaczyńskiego? Skąd? Zamiast nienawistnie rzucać inwektywy, to moze konstruktywnie opowiecie o budujących poczynaniach MKB? Sz. H.? Pani Biedroni? Czy odkrycia sezonu pana K. Bosaka i jego bracie?
  Powodzenia

  • Defakuję na opętanego dziadka Jarosława i jego przy upasa Adnrieja. Życzę im wszystkiego najgorszego jak i każdej amebie intelektualnej, która kiedykolwiek zagłosowała i zagłosuję na tych szaleńców.

   • Wiesz co? Zamiast defekowac, zajmij się opowiadaniem o tym co ci mundrzy inaczej z po, zrobili dobrego dla Polski. Zacznij chwalić swojego obecnego guru Budkę z Nitrasem, albo MKB, albo SZ. H.

    • Hej intelektualny ułomku! Świat jest dużo bogatszy i złożony niż ten Twój zero jedynkowy podział POvsPiS. Rozumiem, że Twoja smutna wizja świata jest kreowana co niedzielę przez jakiegoś pedofila ale uwierz świat jest piękny i różnorodny niczym tęcza na placu zbawiciela zanim nie spaliła jej faszystowska czerń.

 8. A jednak choroba postępuje:(

 9. Do wszystkich sympatyków spisu wy nawet krytykujecie innych kandydatów przy akcji Burmistrza Miasta.Dla was wasz ukochany pisowski rzsąd też rozdaje na Poczcie Polskiej po jedyne 9.99 sztuka.Moe przeszkadza wam płacenie za towar dwa razy?

 10. To nawet maseczki są dzielone na te od Pis-u i innych formacji. Boże ulituj się nad kierownictwem tych “organizacji partyjnych”. Ja myślałem a jestem leciwy, że w takiej sytuacji ludzie się zjednoczą(koryta pójdą na bok). Czeka nas kara boska.

  • Hej dziadziuniu! Bóg nie istnieje więc zapomnij o karach lub nagrodach! Dwa albo jesteś głupi albo masz demencję skoro mimo sędziwego wieku nadal wierzysz, że istnieje coś lub ktoś, kto mógłby ten wyjątkowo koślawy narodek zjednoczyć!

 11. jak bedziesz chory to do boga

 12. oj boli co niektórych że samorządy pomagają ludziom na tyle ile mogą. maseczki, zwolnienia z podatku do tego akcje społeczne na szeroką skalę. tak teraz wygląda wiele miast. co w tym czasie robią posłowie partii rządzącej? ano knują jak przeprowadzić wybory bo tylko wtedy wygra właściwy kandydat i planują kolejne podatki bo już nawet kościół upomina się że nie mają na chleb to może niech marmurowe podłogi sprzedadzą i samochody!

 13. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki