Komunikat MOSiR we Włodawie

Informujemy, że jeżeli Rząd w najbliższych dniach nie wprowadzi nowych obostrzeń planujemy otwarcie pływalni w dniu 01.03.2021 r.

MOSiR Włodawa

1 Komentarz do "Komunikat MOSiR we Włodawie"

 1. a to nie widać że wirus u nas szaleje, dzisiaj 10 zakażeń na 48 testów, 301 na kwarantannie i 4 zgony, w porównaniu z innymi powiatami jesteśmy na prowadzeniu, i jeszcze dołożyć otwarcie pływalni, ludzie i tak przestali przestrzegać brak dyscypliny sanitarnej

 2. brawo otwierajcie jeszcze mamy za mało zakażeń, na razie jesteśmy w czołówce województwa,

 3. #Otwieramy | 18 lutego 2021 at 15:24 |

  Ja proponuję otwarcie mózgu. Wylaczcie telewizję i zacznijcie myśleć samodzielnie!

  • a ja proponuję zobaczyć jak poważne są powikłania po przechorowaniu tego świństwa i przestać pleść i bagatelizować akurat ten wirus. Oby dopadł tych, którzy nadal twierdzą że go nie ma.

 4. otwarcie kąpieliska konieczne szczególnie w sytuacji gdzie powiat włodawski niestety, wyróżnia się najwyższym wskaźnikiem zakażonych covidem na 10 tys. mieszkańców niemal połowa wykonanych testów ma wynik pozytywny a np. w powiecie parczewskim, przy podobnej liczbie mieszkańców, zarażonych jest mniej osób. zapominamy że wirus jest wśród nas.

 5. Taki basenik w naszym mieście kontra sklepy to 1:1000 jak nie więcej.Oczywiście na niekorzyść sklepów.Wystarczy przejść się do marketów i popatrzeć ,później na otwarty basen i sobie porównać.

 6. Ludzie się szybko przyzwyczaili do trzymania za mordę. Media codziennie podtrzymują psychozę no chyba że akurat strajkują. A tymczasem ludzie umierają bo nie można normalnie dostać się do lekarza bo ci bardzo boją się wirusa. Na szczęście ludzie się budzą. Przedsiębiorcy otwierają firmy a klienci chętnie korzystają. Taka sytuacja rządowi na rękę. Ludzie sfokusowani na jednym nawet nie zauważają że dokręcają śrubę nowymi podatkami. Może ci co się tak strasznie trzęsą na samą myśl o korona swieusie zamkną się w jakichś schronach i czekają na koniec wielkiej pandemii. Tymczasem pozostali będą żyć normalnie. Zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie.

 7. Skończcie z tym wirusem, do sklepów,kościoła chodzicie ale już na basen byście zabronili.Kto nie chce niech nie chodzi. Dajcie żyć!!!

 8. Jeden chce do kościoła, drugi na basen . Nigdzie nie ma nakazu chodzić. Wolność wyboru

 9. podobno basen nie ruszy od 01.03.2021? czy to prawda?

 10. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki