KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ZAWODÓW POWIATOWYCH W PŁYWANIU – LICEALIADA

Zawody odbyły się w dniu 16 listopada 2017 r. w pływalni MOSiR we Włodawie.
50 M styl grzbietowy dziewcząt
Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Wynik
1. Anisiewicz Aleksandra I LO Włodawa 54,35
2. Sidoruk dominika ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 55,18
3. Pawłowska Paula ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 1:00,19
4. Teodorowicz Kornelia I LO Włodawa 1:07,16
5. Puszkar Tatiana ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 1:10,85

50 M styl grzbietowy chłopców
Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Wynik
1. Chorąży Jakub ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 46,70
2. Pytka Arkadiusz ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 46,97

50 M styl klasyczny dziewcząt
Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Wynik
1. Trochimiuk Aleksandra I LO Włodawa 53,37
2. Jarosz Weronika ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 1:02,69

50 M styl klasyczny chłopców
Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Wynik
1. Jańczak Michał ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 42,98
2. Kazimierczuk Hubert I LO Włodawa 45,08
3. Lemiński Krystian ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 57,00

50 M styl motylkowy dziewcząt
Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Wynik
1. Mirończuk Iga ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 46,08

50 M styl motylkowy chłopców
Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Wynik
1. Odyniec Bartosz ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 36,47

50 M styl dowolny dziewcząt
Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Wynik
1. Barej Gabriela ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 44,16
2. Tchórzewska Magdalena ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 44,65
3. Błyskosz Aleksandra I LO Włodawa 47,87
4. Kwiatkowska Dominika I LO Włodawa 52,44
5. Konsewycz Waleria ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 53,62
6. Dedera Magda ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 53,65
7. Gruszczyńska Kamila I LO Włodawa 55,65

50 M styl dowolny chłopców
Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Wynik
1. Kaliwoszko Tymofi ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 30,50
2. Połynkin Dawid ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 31,19
3. Piech Sebastian I LO Włodawa 33,09
4. Kiecana Kacper I LO Włodawa 35,39
5. Łagoda Piotr I LO Włodawa 35,94
6. Mołczan Wojciech I LO Włodawa 36,51
7. Orlyk Bohdan ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 36,75
8. Skwarek Jakub I LO Włodawa 39,01
9. Łobko Jakub ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 46,66

Sztafeta 6 x 25 M dziewcząt
Miejsce Szkoła Wynik
1. ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 1:58,69
2. I LO Włodawa 2:’17,69

Sztafeta 6 x 25 M chłopców
Miejsce Szkoła Wynik
1. ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa 1:30,38
2. I LO Włodawa 1:32,07

Najlepsze zawodniczki i zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, które przygotował MOSiR we Włodawie. Nauczyciele wychowania fizycznego dziękują uczniom za udział w zawodach, gratulują awansu do półfinału wojewódzkiego, oraz składają podziękowania Pani Dyrektor Teresie Sak-Zaleńskiej i pracownikom za pomoc w organizacji zawodów.

Zmiana wielkości czcionki