Kolejne młode włodawskie talenty. Bartek mały wojownik.

W Świdniku 26-27.10. odbył się Puchar Polski w kickboxingu, można powiedzieć, że międzynarodowy ponieważ na starcie stawił się klub z Czech. Z włodawskiej sekcji kickboxingu MKS „Mechanik” Włodawa – SKORPION, na zawody zostało zgłoszone troję zawodników, najbardziej doświadczony 13 letni Bartosz Linkiewicz zdobył brązowy medal ale… zaprezentował się znakomicie, Bartek specjalizuje się w walce ciągłej i jest wychowankiem klubu, miał krótka przerwę…. jednak rodzice nad wszystkim czuwają. Bartek zdobył brązowy medal ale pierwszy po czterech latach Polskiego Związku Kickboxingu. Zobaczcie Państwo jak dzielnie można walczyć i się nie poddać nawet po nokdaunie. Medale zdobyła też Anna Schweisser, przegrywając niestety jednym punktem w półfinale, brązowy, oraz Wiktoria Suchorab w finale srebrny, mimo że prowadziła całą walkę – zbrakło kondycji.

Podziękowania dla sponsorów Pana Wiesława Blicharskiego właściciela firmy Handbud Włodawa , Państwa Marii i Ryszarda Drob Hotel Urszulin „ Drob ” . Wyjazd był także możliwy dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Sportu i Turystyki RP, Starostwu Powiatowemu i Urzędu miasta Włodawy, ale przede wszystkim dzięki Państwu drodzy rodzice. Wszyscy zawodnicy są wychowankami klubu. Wiktoria 13 lat -treningi zaczęła w wieku 9 lat, Ania 12 lat – treningi zaczęła w wieku 7 lat oraz Bartek 11 lat – trenuje 4 lata. Bartek jednak nie nadaję się do walk przerywanych bo w walce ciągłej był by to nokaut ale w druga stronę. NO CÓŻ TRENUJEMY I NA MISTRZOSTWA POLSKI PO NOWYM ROKU. GRATULUJEMY : BOHATERA CZYNI TO KIM JEST CO ROBI A TCHÓRZA TO CZEGO NIE ROBI……….

Już w grudniu wyjazd na zawody dla dzieci 6-12 lat na turniej mikołajkowy. Ćwiczmy sport, zachęcajmy swoje dzieci.