Kasztanki z PM 1 z wizytą w Salonie Fryzjerskim „Avangarda”

Dnia 14 listopada 2019 roku dzieci z grupy Kasztanków z Przedszkola Miejskiego nr 1 we Włodawie w ramach preorientacji zawodowej realizowanej w przedszkolu wybrały się z wizytą do Salonu Fryzjerskiego „Avangarda” we Włodawie.

Dzięki uprzejmości taty Boryska – pana Łukasza Brańki zapoznały się z zawodem fryzjera i jego przemianami na przestrzeni lat. Pan Łukasz zademonstrował przedszkolakom współczesne narzędzia fryzjerskie, które wykorzystuje każdego dnia w swojej pracy. Dzieci obserwowały i zadawały mnóstwo pytań, a wycieczka ta sprawiła im wiele radości, wzbogaciła je o nowe doświadczenia i wiadomości.

Dziękujemy panu Łukaszowi za serdeczne i miłe przyjęcie oraz pamiątki z wizyty w jego salonie.

Wycieczkę zorganizowały: Halina Olszewska i Renata Torbicz.

UM Włodawa

1 Komentarz do "Kasztanki z PM 1 z wizytą w Salonie Fryzjerskim „Avangarda”"

  1. Strzyże fajnie ale podejście do klientów ma chamskie, nie uznaje czegoś takiego jak kolejka tylko dzwoni co porę minut po znajomych i zaprasza na fotel. Więcej pokory do klienta.

  2. Byłem klientem jeden raz u tego Pana około 10 lat wstecz. Skończyło się tym, że w domu żona wzięła maszynkę i poprawiała bo lewa strona była wyżej podcięta niż prawa. Może ten Pan miał zły dzień i tak jakoś wyszło, ale ja również z tego powodu miałem dzień nie najlepszy bo wybierałem się na rodzinną imprezę. Wolę konkurencji zapłacić więcej choćby po to by w lusterku nie sprawdzać symetryczności podcięcia włosów.

  3. Do Klient:Tak może i było kiedyś ale teraz strzyże naprawdę dobrze tylko z tym ustawianiem kolejki oraz podejściem do klienta.

  4. Jestem ciekaw jak z higieną w gabinetach fryzjerskich czy jest dezynfekcja grzebieni i szczotek do włosów nie mówiąc o ręcznikach warto się temu przyjrzeć ,brrrr

    • Przyjrzyj się swojej starej cebulaku a nie wpierdalasz się w życie i pracę innych osób. Ile zasiłku i pincet plus bierzesz? Pochwal się nierobienie

  5. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki