Jaskinie hazardu w… barakach

Piętnaście nielegalnych automatów do gier zarekwirowali funkcjonariusze Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej wspólnie z policjantami. Jaskinie hazardu działały w Chełmie i we Włodawie. Właścicielom lokali oraz osobom odpowiedzialnym za urządzanie gier grozi nawet do trzech lat więzienia.

– To pierwsze w tym roku tak duże uderzenie w nielegalny hazard w województwie lubelskim – podkreśla kom. Marzena Siemieniuk z Izby Administracji Skarbowej w Lublinie.

Włodawa: łupili kasę przy Okunińskiej i Sokołowej

Kolejne uderzenie w nielegalny hazard miało miejsce we Włodawie. Policjanci z wydziału kryminalnego oraz wydziału do walki z przestępczością gospodarczą włodawskiej komendy ustalili, że w dwóch lokalach działających na terenie miasta znajdują się automaty do gier o niskich wygranych. Z naszych ustaleń wynika, że jeden z nich mieścił się na ul. Okunińskiej, zaś drugi na ul. Sokołowej. W czwartek, 17 stycznia wieczorem policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej sprawdzili te punkty.

– Oba lokale były przystosowane do prowadzenia nielegalnej działalności hazardowej. W jednym z nich zabezpieczono cztery automaty, a w drugim trzy – informuje kom. Siemieniuk. – W środku zastano klientów, którzy grali na automatach. Zarówno oni, jak i pracownicy lokali zostali przesłuchani – dodaje kom. Siemieniuk.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

 

1 Komentarz do "Jaskinie hazardu w… barakach"

  1. Mieszkaniec | 26 stycznia 2019 at 19:43 |

    Gdzie na Okuninskiej były te automaty

  2. na 1000lecia

  3. na 1000 leciam w kiosku

  4. a ten właściciel kiosku to jakiś miejscowy biznesmen ? czy zwykły nikt ważny z kryształową przeszłością ?

  5. Miś Uszatek | 3 lutego 2019 at 11:33 |

    Organa ścigania nie podają czasookresu trwania tej przestępczej działalności , być może wstydzą czegoś 🙂

  6. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki