Jakub Oszust – drugoklasista z „Madrzaka” – zwyciężył w konkursie „Filmowe Laborki”

16 listopada 2015 roku rozstrzygnięto konkurs „Filmowe Laborki” zorganizowany przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów wyższych uczelni i polegał na realizacji autorskiego filmu pokazującego przebieg i wynik dowolnego eksperymentu, doświadczenia lub zjawiska.  W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział czworo uczniów z drugiej klasy matematyczno-fizyczno-informatycznej z II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie.

Trzyosobowy zespół w składzie: Magdalena Adamiuk, Natalia Barzycka oraz Aleksandra Prucnal przygotował projekt pt. „Eksperyment termodynamiczny z rurką ciepła”, zaś nagrodę główną w wysokości 2000 złotych – za najlepszy film w konkursie – zdobył Jakub Oszust z bardzo ciekawym projektem: „Elektryzowanie balonu”. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 24 listopada w Chatce Żaka – siedzibie Inkubatora Medialno-Artystycznego UMCS w Lublinie.

Adres internetowy z wynikami konkursu: http://www.umcs.pl/pl/aktualnosci,33,wyniki-konkursu-filmowe-laborki-i-kreacje-innowacje,28181.chtm#page-1
Tutaj można obejrzeć zwycięski film Kuby: https://www.youtube.com/watch?v=kRSIhSE3sww

1 komentarz "Jakub Oszust – drugoklasista z „Madrzaka” – zwyciężył w konkursie „Filmowe Laborki”"

  1. Pewnie oszukiwał.

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki