BIBLIOTECZNY SONG we Włodawie

Za oknem szaro i wietrznie… Zachęcamy do poprawienia sobie nastroju znanym przebojem w nowej aranżacji! Naprawdę gorąco robi się po pierwszej minucie:D

Teledysk przygotowany został przez bibliotekarzy i naszych małych czytelników. Piosenkę „Biblioteczny Song” zaśpiewały dzieci uczestniczące w zajęciach w ramach Ferii w Bibliotece 2015.

Tekst: Edyta Pietrzak
Nagranie: Adi Owsianik Group
Pomysł i montaż: Urszula Panasiuk

Dziękujemy zespołowi Piersi za zgodę na wykorzystanie podkładu muzycznego do utworu „Bałkanica”.


źródło MBP Włodawa

Czytaj dalej i komentuj

Pamiętajmy o odblaskach!

policja_wlodawa

Policja wspólnie z innymi podmiotami prowadzi wiele akcji prewencyjnych i informacyjnych przypominających o obowiązku noszenia odblasków. Niestety pomimo tych działań, wciąż jest wiele osób które nagminnie łamią ten przepis. Włodawscy policjanci w przypadku ujawnienia takiego wykroczenia nakładają mandaty karne oraz wręczają kamizelki odblaskowe by poprawić bezpieczeństwo i widoczność pieszych.

Od 31 sierpnia 2014 roku pieszy, który porusza się po zmierzchu w terenie niezabudowanym ma obowiązek nosić element odblaskowy. Za brak takiego wyposażenia grozi mandat karny w wysokości  do 100 zł. Zmiana w przepisach miała na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym zwłaszcza osób pieszych.

Czytaj dalej i komentuj

Katalog Firm na elbi.pl

katalog-firm_2

Wszystkim Państwa przypominamy, że wraz z nowym systemem ogłoszeń pojawił się także katalog firm. Znajduje się on w tym miejscu a jego odnośnik umieściliśmy także w naszym głównym menu. Wpis do katalogu jest bezpłatny. Zachęcamy jednak aby Państwo dokonując wpisu robili to poprzez wersję z zalogowaniem użytkownika, dzięki temu w każdej chwili będziecie Państwo mogli edytować dane.

Katalog jest w pełni moderowany oznacza to, że wpis nie pojawi się dopóki nie zostanie przez nas zaakceptowany jest to spowodowane faktem, że do katalogu mogą dopisywać się firmy z siedzibą w powiecie włodawskim.

Jest to świetne miejsce na zareklamowanie wszelkiego rodzaju usług (taxi, gastronomia, naprawy, sklepy itp.).

Redakcja elbi.pl

Czytaj dalej i komentuj

Zostań wolontariuszem 24 FINAŁU WOŚP!

wosp2016

Zgodnie z wieloletnią tradycją także w tym roku Włodawski Dom Kultury włącza się w ogólnopolską akcję zbiórki pieniędzy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab został już oficjalnie zarejestrowany, ale bez waszej pomocy nie będziemy w stanie nic zrobić. Rozpoczynamy więc tworzenie grupy wolontariuszy, którzy już za dwa miesiące będą kwestować w ramach kolejnego wielkiego finału.

Czytaj dalej i komentuj


WYNIKI WAKACYJNEGO KONKURSU DLA KRWIODAWCÓW

WYNIKI
WAKACYJNEGO KONKURSU
DLA KRWIODAWCÓW
ODDZIAŁ TERENOWY RCKiK WE WŁODAWIE
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie ogłasza listę zwycięzców „Wakacyjnego Konkursu dla Krwiodawców”:
1. ANDRZEJ HORSZCZARUK
2. PRZEMYSŁAW KOWALEWSKI
3. KRZYSZTOF SIERPIŃSKI
Zwycięzcom gratulujemy wygranej i dziękujemy za udział w konkursie.

Czytaj dalej i komentuj


Wychodzi na to, że Włodawa zerem

urząd-miasta-620x330

Ulice, most na Włodawce, przyszłoroczne plany oraz rozpadający się ratusz – to główne tematy interpelacji, wniosków i zapytań radnych zadawanych podczas sesji Rady Miejskiej we Włodawie. Brylował radny opozycji Erazm Meniów, który tak podsumował całość wizerunku miasta: – Wychodzi na to, że jesteśmy zerem.

Czytaj dalej i komentuj

Zaciskanie pasa, ale coś się zrobi

zaciskanie-pasa

Skarbnik miasta Włodawa Elżbieta Torbicz dopięła projekt budżetu na 2016 rok. Burmistrz Wiesław Muszyński jest generalnie mało zadowolony z niego, ale: – Tak krawiec kraje, jak mu materii staje – mówi. – Wszystko, na co miasto dzisiaj stać, mamy w tym budżecie zapisane.

Czytaj dalej i komentuj

Ankieta

Jak oceniasz nowy wygląd strony?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...