Film promocyjny – rewitalizacja Włodawy

1 Komentarz do "Film promocyjny – rewitalizacja Włodawy"

  1. A gdzie podziękowanie poprzedniemu zarządowi za przygotowanie programu rewitalizacji? Patrząc na to co się dzieje w mieście, to gdyby nie program rewitalizacji przygotowany przez poprzednika, to wodzirej nie miałby się czym pochwalić, chyba ze zatrudnieniem swojego następnego kolegi, Wiesia.

  2. Wokoło czworoboku nasadzenia z bukszpanu, który skazany jest na pożarcie przez ćmę bukszpanową, ponieważ jej inwazję mamy od roku a nawet dłużej. Przykładem bukszpany przy cmentarzu komunalnym.

  3. Nie wierzę… Ręce opadają… Włodarze chwalą się betonową pustynią wokół tzw. Czworoboku, która będzie gwoździem do trumny tego i tak umierającego miejsca. Za kilka lat, ktoś będzie składał wniosek o dofinansowanie projektu rozkucia tej pieprzonej betonowej pustyni – tak jak to się już czyni w miastach z bardziej świadomymi włodarzami – uwolnienia ocalałych drzew i zazielenia całego tego obszaru z pozostawionymi jedynie wąskimi ciągami pieszymi i ławkami. To taki poziom absurdu, że nie wiem, czy bardziej podziwiać tupet i bezczelność włodarzy, czy załamywać ręce nad indolencją mieszkańców.

  4. Podtytuł jest nie adekwatny, ponieważ nie jest to “…rewitalizacja po byłej jednostce…”, tylko jednego budynku na terenie jednostki. Jest tam jeszcze wiele terenu p. boiska , park…, może jeszcze jakieś inne obiekty, które nie zostały jeszcze “rozszabrowane”.

  5. O losie, jaka betonowa! Ktoś pewnie ładnie przytulił za takie paskudztwo

  6. A kiedy rozbiorą pomnik powstały na cześć sowietów???

  7. Internet Telewizja Włodawa

Dodaj komentarzZmiana wielkości czcionki