Dziecięcy Festiwal Tenisa Stołowego

9 lutego 2019 roku w Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Warszawskiego odbył się Dziecięcy Festiwal Tenisa Stołowego, pod patronatem honorowym Prezesa Rady Ministrów Rzeczpospolitej Polskiej, Pana Mateusza Morawieckiego.
Impreza dedykowana była wszystkim dzieciom zainteresowanym tenisem stołowym, zarówno tym, które aktywnie uprawiają tę dyscyplinę sportu, jak również tym, które dopiero chcą ją poznać.

W imprezie tej uczestniczyła reprezentacja sekcji tenisa stołowego z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włodawie z trenerem Andrzejem Kozieradzkim: Alicja Sobiecka, Gabriela Torbicz, Nikola Wołodko,Wiktoria Nowak, Otylia Chomontowska i Wiktor Tywoniuk.
Festiwal złożony był z dwóch niezależnych części, pierwsza z nich to amatorski turniej tenisa stołowego, do udziału w którym zgłosiło się 188 uczestników (dziewczęta i chłopcy w wieku od 9 do 13 lat). Młodzi tenisiści z MOSiR-u rozegrali po dwa mecze w swoich kategoriach i uplasowali się w pierszej dwudziestce.

Drugą, niezależną cześć Festiwalu stanowiła strefa rekreacyjno-rozrywkowa, w której na dzieci czekały takie atrakcje jak:
– warsztaty plastyczne dla dzieci (dekorowanie desek do tenisa stołowego oraz koszulek);
– pingpongowe konkursy sprawnościowe;
– pingpongowe gry i zabawy dla najmłodszych;
– zajęcia na ściance wspinaczkowej;

Najważniejszy jednak był udział i dobra zabawa w tak dużej i dobrze przygotowanej ogólnopolskiej imprezie. Dzieci do domu wróciły zadowolone i pełne pozytywnych wrażeń.

Więcej zdjęć z galerii znaleźć można tutaj.

Zmiana wielkości czcionki