Dni Włodawy coraz bliżej

Trwają ostatnie przygotowania do tegorocznych Dni Włodawy. Impreza odbędzie się w weekend 18-19 czerwca. Na placu targowym przy ulicy Lubelskiej na mieszkańców i turystów czekać będzie moc atrakcji.

– Zapraszam wszystkich mieszkańców miasta i okolic, oraz turystów na Dni Włodawy 2016. W tym roku gwiazdą imprezy będzie zespół IRA, którego koncert zaplanowaliśmy na niedzielę. Oprócz tego na scenie wystąpią między innymi zespoły Delux, Mprojekt, Chonabibe i Extra Mocni. Będzie można również usłyszeć naszych lokalnych artystów. – wylicza Burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński.

Poza występami scenicznymi będzie można zobaczyć pokaz technik samoobrony, oraz pokaz motocykli. Będzie też szkolenie z pierwszej pomocy. Na najmłodszych czekać będą wesołe miasteczko, na nieco starszych Miasteczko Bosch z symulatorami jazdy . Nie zabraknie również konkursów rodzinnych i stoisk z pamiątkami. Będzie można również spróbować lokalnych przysmaków.

1 Komentarz do "Dni Włodawy coraz bliżej"

 1. Włodawiak | 14 czerwca 2016 at 20:57 |

  Dni Włodawy na świńskim targu?

 2. Żywioł wodzireja a pracy jak nie było tak nie ma

 3. Boże jakie buraki w tej włodawie nic im nigdy nie pasuje.Dzieje się coś źle,nic się nie dzieje źle

 4. Organizator koncertów miedzy straganami na targowicy :> !!! Zatruwa mi spokój, o dość sporej ilość mieszkańców nie wspomnę? Żebyś po wodzie chodził i pić prosił :>

 5. Nie ma innego miejsca tylko koncert przed oknami osiedli mieszkaniowych?
  Czy cos sie zmienilo w przepisach dotyczacych ciszy nocnej? ciekawy jestem czy o 22 prezesowi nie bedzie przeszkadzało ale pewnie ma to w tylku.

  … ,please

 6. Ale małomiasteczkowość do buszu won jak chcesz ciszy

 7. Jak ci nie pasuje koncert pod oknami to wyprowadź się do mamusi wiśniaku z PiSdy!

 8. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki