Dni Włodawy 2018: Koncert Beaty Kozidrak

Co Gdzie Kiedy. W dniach 30 czerwca – 1 lipca we Włodawie na Placu Targowym przy ul. Lubelskiej odbędzie się wielkie święto miasta – Dni Włodawy 2018. Obchody uświetni występ Beaty Kozidrak!

Sobota we Włodawie przebiegnie pod znakiem disco polo. Na scenie wystąpią popularne zespoły, m.in. Lover Boy oraz Power Boy. Odbędzie się również rozstrzygnięcie plebiscytu na najlepszego sportowca roku 2017.

Dzieci będą mogły bawić się w specjalnie przygotowanej strefie ze słodkościami, dmuchanym placem zabaw oraz konkursami z nagrodami. Seniorzy także znajdą coś dla siebie. – Z myślą o nich przygotowaliśmy występy lokalnych zespołów śpiewaczych m.in. Złota Jesień, Kresowianki, Jarzębina z Zabłocia. Na scenie także
zaprezentuje się Chór Ziemi Włodawskiej VLODAVIENSIS oraz Grupa Wokalna ZTL POLESIE – zachęcają organizatorzy imprezy.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Dziennika Wschodniego.

94 komentarzy "Dni Włodawy 2018: Koncert Beaty Kozidrak"

 1. Wodzirej urządza imprezki, by przykryć pasmo swoich porażek lublin.onet.pl/lubelskie-18-samorzadow-otrzymalo-dotacje-na-drogi-lokalne/dwq4fey

 2. Co tam dotacje do dróg. We Włodawie nie trzeba ich remontować, najważniejsze że wodzirej uwieczni ten swój uśmieszek z Beatą na zdjęciu i umieści na fb.

  • Miłośników uwiecznianai swojego wizerunku w mediach społecznościowych wśród włodawskich polityków jest więcej. Mariusz to też nie w kaszę dmuchał. Temu biednemu dziadkowi z ORMO nigdy nie przepuści, a jak w województwie pojawi się jakaś szycha z PiSu to goni jak nastolatka za Jastinem Biberem.

 3. No i macie kampanię wyborczą wodzireja za wasze pieniądze ! Zamiast przeznaczyć kasę na potrzebne miastu inwestycje robi wątpliwej jakości imprezę i w dodatku lans na 4 fajery !

 4. najlepiej wodzirejowi wyszło lansowanie na przejściu

 5. A co tacy zdziwieni. Każda najmniejsza gmina chce mieć teraz swoje balety. Wybory za pasem. De Mono w werbkowicach, Bajm we Włodawie, Mesajah w Urszuszlinie itp. Druga fala będzie na koniec wakacji bo do wyborów blisko a święto typu Koniec Lata 2018 musi być.

 6. mieszkaniec | 29 czerwca 2018 at 10:57 |

  to tylko może wydarzyć się we Włodawie. wodzirej zalicza same niepowodzenia, kompromituje się na każdym kroku, a rada udziela mu absolutorium bez żadnej krytyki. czy ci radni jeżdżą trochę po Polsce i widzą, co się dzieje w gminach, jak rozbudowują i modernizują infrastrukturę, czy tylko siedzą na doopskach i sprawdzają jak na rondach kwiatki równo rosną? tak samo są żałośni, jak wodzirej w tym co robią. może niech założą klub nieudaczników.

  • o jest i wiesio historyk 🙂 ty już się z mariuszem popisałeś dzień wcześniej na sesji w powiecie. masz szczęście że sesja nie była nagrywana bo wstyd by ci teraz było. tak mało ci pieniactwa w powiecie że aż na sesję miejską przyszedłeś? pakiet smsów się skończył że pofatygowałes się osobiście żeby wspierać swoją koleżankę partyjną?

   • O partyjniak z buraczano-kapustnego co parkowac nie potrafi. Oj biedny nauczyciel z kolorado

 7. Koncert! OK.proponuję scenę postawić w parku miejskim,będą wrażenia artystyczne i terapia dla alergików wspaniały nasycony zapach oraz walory artystyczne na alejkach.
  Pieniądze powinny być w pierwszej kolejności wydane na czystość w mieście,a nie na igrzyska.Gdzie jest tzw. SANEPID dlaczego nie zmusi tzw.Burmistrza do usunięcia zagrożenia epidemiologicznego w PARKU MIEJSKIM.Gdzie są RADNI zapraszam do spacerów w parku może złapiecie kontakt z rozumem i coś zrobicie w tym kierunku Pozdrawiam wszystkich działaczy Włodawian.Szczęść itd.itp.

 8. Tańce hulanki swawole tylko z inwestycjami trochę słabo

 9. Na pierwszej stronie w poniedzialkowj prasie bedzie beata czy zajscie na granicy?

 10. Ile wynosi koszt organizacji Dni Włodawy? Czy prawdą jest ze to około 80 tys zl

 11. 80 tys na Dni Włodawy…Nic to przy 120 tys rocznie na pensje dla kolegi Partyjnego w MPGK

 12. ładnie mariuszek daniel leszek i rysio próbują przykryć aferę fakturową we włodawskim światku piłkarskim. ale nie uda się wam bo dość już waszego mącenia w sporcie i wykorzystywania go do politycznych gierek. tutaj hejtują a pierwsi będą skakać pod sceną hahahahaha

 13. Ale pisowskie kundle ujadają!!!

 14. Ta impreza to nie pomysł wodzireja tylko jego kundli , kszysiow , lukasiow , maleczkow i michaszkow to oni rządzą wodzirejem podsuwając mu takie pomysły

  • to zupełnie jak we włodawiance danielkami grzesiami i leszkami żondzi mariuszek z rysiem. myśleli że sprafa ucichnie a tu zonk i prokurator obejrzy fakdyrki. chłopaki nadąrzacie jeszcza zmieniac pampersy?

 15. Na fb wodzirej uczy się strzelać Ciekawe kiedy strzeli kolejnego babola

 16. Wujek samo zło | 30 czerwca 2018 at 08:00 |

  Nawet nie wiecie jak wiele satysfakcji daje nam czytanie Waszego BEZSILEGO UJADANIA. Buacha cha cha cha …

 17. Ciekawski | 30 czerwca 2018 at 11:00 |

  Jak tak czytam te komentarze to się zastanawiam co tu robi ten kolo z Siedlec?ten naszklub to jeszcze Włodawianka – Włodawa czy może Kuczynianka-Siedlce.spuście gostka bo pisze takie bzdety że przykro.to ma być obrona klubu i wyjście z tej nieciekawej sytuacji?

 18. Włodawiak stary | 30 czerwca 2018 at 11:46 |

  Tak krytykują przeciwnicy Burmistrza te dni Włodawy, jak oni nie daj Boże wygrają wybory to od przyszłego roku w naszym mießcie tylko patriotyczno-kościelne imprezy ku czci wyklętych i cała kasa dla Rydzyka.Ciekawe czy na klub piłkarski wystarczy??

 19. To już dzisiaj włodawskie sld i ich przewodniczący rozpoczęli kampanię wyborczą na koszt Włodawiaków?

 20. Tubylec | 1 lipca 2018 at 06:06 |

  Czy jest tu ktoś z Włodawy,komu przeszkadzaja Dni Włodawy? Dla niezdecydowanych płynie jasny przekaz: wygra PiS-zero imprez i atrakcji. Od kiedy p.Muszynski jest burmistrzem różne imprezy organizowane są regularnie i chwała mu za to. Kto twierdzi, że Włodawiakom się nie należy, niech lepiej zachowa milczenie.

 21. Włodawiak | 1 lipca 2018 at 09:06 |

  wodzirej wychodzi z założenia, że jedynym zadaniem urzędu miasta jest organizowanie imprez, gdyż może się na nich za darmo pobawić, najeść, napić i porobić selfie, a ponado przecież Włodawiakom potrzebne są tylko imprezy, a nie budowa i remonty ulic, rozwój gospodarczy i podwyższenie standardu ich życia, oraz jego durnowaty uśmieszek na fb, który ukoi ich wszelkie potrzeby.

 22. Wchodzisz na elbi zobaczyć co w rodzinnym siole piszczy. Dziadek na działce wyhodował 10 kilogramową rzodkiewkę. Łał, klikasz na artykuł raz, że 10 kilogramowa rzodkiewka to nie w kij dmuchał a dwa, że temat raczej bezpieczny politycznie i raczej nie zepsujesz sobie słonecznej niedzieli kwikiem politycznych świń pchających się do koryta. Tutaj pragnę przeprosić poczciwą trzodę chlewną za tą nieudaną metaforę. Wiem, że te biednę żyjątka niczym nie zasłużyły sobie na porównywanie do polityków wszelakiej maści i ich fanatycznych kibiców. No dobra wchodzisz czytasz ten artykuł. Żodkiewka wielka, facet opowiada jak codziennie ją doglądał, pielęgnował a Tobie się łezka w oku kręci, oczyma wyboraźni widzisz tego dziadka, który pomiędzy staniem w kolejce do włodawskiej przechodni a kombinowniem jak tutaj za te głodową emeryturę dociągnąć do pierwszego znajduje jeszcze czas i ochotę na pielęgnowanie rzodkiewki. Na kanwie wzruszenia skrolujesz niżej pogratulować…. i jepb jesteś po uszy w gunwnie. Muszyński się zlał na przejściu. A chlor Zańko stał w kolejce po wino…. I tak w koło macieju Tutsi i Hutu się nawzajem okładaja bez litości. Weźcie się powieście.

 23. Gruby Kulawy M | 1 lipca 2018 at 12:06 |

  Każdy głupi może zrobić imprezę kwestia kasy rok wcześniej zapraszasz gwiazdę przelewasz 100 tys. Wynajmujesz scenę za 50 tys. Wynajmujesz drona za 2 tys. Stawiasz piwo i jedzenie 🙂 dobry gospodarz to oszczędny gospodarz 🙂

 24. Imprezowicz | 1 lipca 2018 at 15:45 |

  Nie, lepiej ekhumować jakiegoś wyklętego, powtórnie go pochować,ściàgnąć wszelkiej maści narodowców i to jest impreza jedynie słuszna i na to i tylko to ma kasa iść. No może jeszcze dla Ojca dyrektora

  • Dni Włodawy prawie 100 tys.zł z budżetu miasta Pogrzeb Jastrzębia 0 zł z budżetu miasta

   • Mariusz a jak tam twoje wspaniałe projekty? Biedactwo siedział nawet w majowy weekend. Ja znam trochę inna wersję bo ludzie mówią że potrafisz się tylko chwalić cudzymi sukcesami. Tak było podobno w starostwie i teraz w Kodniu tak samo. Może opowiesz bo to ciekawe.

 25. to już nie tylko wodzirej, to już klaun. już też wiadomo, czemu inne samorządy zdobywają pieniądze na inwestycje w swoich gminach, a Włodawa nawet na głupie solary nie potrafi pozyskać dofinansowania, ponieważ wodzirej jak nie baluje, to się kuruje po po baletach.

  • Lepiej uważaj na słowa bo te komentarze tutaj już dawno przestały być MERYTORYCZNE za to pełne kłamstw i polprawd.

 26. Krzsysiu nie przesadzaj 😀

 27. Serfyker | 2 lipca 2018 at 08:42 |

  Witam byłem właśnie wczoraj na koncercie Beaty i było super.Tylko ta włodawska publika mnie przeraziła. Jedna z najleprzych grup w Polsce zespół legenda , wszyscy znają ich piosenki występuje na włodawskiej scenie a tu większość publiki rozdziawiło gęby i stoi zamiast się bawić.Wstyd. Żałuje że mieszkam w takiej społeczności. Lepiej nie zapraszać gwiazd bo wstyd.

 28. wyborca Muchy | 2 lipca 2018 at 09:59 |

  i co ludziska, wodzirej ma drugą kadencję w kieszeni!!!

  • a ile to kosztowało nas mieszkańców ???

   • tow edward | 2 lipca 2018 at 11:19 |

    Nie ważne ile, pieniędze są nie ważne, ważne jest to, że pod przywództwem naszego przewodniczącego towarzysza Muchy, rozkwit miasta będzie trwał dalej.

 29. 1000 razy wolę pójść na BAJM w moim mieście, niż słuchać pisowskiego wycia w mediach. Włodawa nareszcie w EUROPIE ! Dzięki Burmistrzu.

 30. Wodzirej dałeś ognia spełniłeś swoje jedno z marzeń zrobiłeś dobra imprezę może coś brakowało na tym świńskim targu brzydko szaro ponuro lepiej by to wyglądało na muszli jak by spełniała wymogi ale zbliżasz się do drugiej kadencji wielkim tupotem

 31. nie krzyś | 2 lipca 2018 at 21:47 |

  Słyszałem, że miasto za niewiele ponad 150 tyś robi dni Włodawy, Festiwale Lato z. Folklorem i zew natury. To jest raczej majstersztyk burmistrza. Nikt nie robi taniej. Brawo.

 32. Open’er Festival wysiada przy imprezie wodzireja, on to jednak potrafi wynieść Włodawę ponad Gdynię, Sopot, a nawet Ostródę, a agencja ALTER ART może na nauki przyjeżdżać do tego geniusza wodzirejstwa.

 33. Wodzirejski nos wie co dobre 🙂 wyludnił białe w wekend 🙂

 34. mieszkaniec | 3 lipca 2018 at 07:05 |

  Mi się podobało. Fajny koncert. Dziękuję.

 35. Skoro muchynski zbiera splendor za to co zrobił WDK, to po co ta instytucja we Włodawie?

 36. Ciekawski | 4 lipca 2018 at 00:50 |

  Dni Włodawy dniami Włodawy … Dla jednych są, dla innych nie … Swojsko lokalne przecież. Dla docenianych z pewnością ważne … a była taka ciekawa i wyjątkowa impreza na Starej Kaflarni przez ludzi dla ludzi zrobiona co to w kraju o niej pisali. Czy ktoś wie lub rozumie dlaczego nie została wsparta przez Miasto? Czyżby na zawsze wymazana franczyzowym festiwalem Zew Natury?

  • Cieszę się że nasza impreza ci się spodobała. Wsparcie miasta otrzymaliśmy i bez niego jej organizacja nie byłaby możliwa. Chcieliśmy zorganizować kolejną edycję jednak pojawiło się kilka kwestii które to uniemożliwiły. Zainteresowane osoby wiedzą o co chodzi.

 37. JA TEŻ | 4 lipca 2018 at 14:49 |

  Zazdrośnicy niech zazdroszczą a Pan Panie Burmistrzu tak trzymać. Może nie pękną z zazdrości.Chociaż, kto wie…

 38. Dni Włodawy super!Brawo organizatorzy!

 39. Wujek samo zło | 4 lipca 2018 at 20:35 |

  W Kodniu jest takie dziadostwo że dzieci przyjeżdżają na Basen do Włodawy (informacja ze strony UG Kodeń). Panie Mariuszu to gdzie te inwestycje, których nie ma ?!

 40. Włodawianin | 4 lipca 2018 at 21:30 |

  A co było na przejściu? Coś co warto wiedzieć, jakiś lans czy coś “lepszego”?

 41. Włodawianin | 4 lipca 2018 at 21:41 |

  To pytanie do kolegi: sg z dnia 29 czerwca 2018 cyt:
  (najlepiej wodzirejowi wyszło lansowanie na przejściu)
  O co chodzi z tym przejściem może ktoś wie? to się pochwalcie, napiszcie.

 42. Wodzirej obsadził cały wdk swoimi Krzysiami oni za nim pójdą jak w ogień

 43. Wójt gminy odbył poważną rozmowę z Mariuszem. Postawił sprawę jasno, albo praca i zostaje na stołku,albo polityka i się żegnają.

  • I powiedział taka człowieka do Kodnia mogła nam zesłać tylko Matka Boża Kodeńska. Dziękujemy za miliony pozyskanych środków i kilkanaście projektów.

 44. Ja też | 5 lipca 2018 at 07:52 |

  Przecież każdy może mieć swoje zdanie na każdy temat, chociaż niektórym piszącym komentarze brakuje podstawowej wiedzy z ortografii, to łatwiej to zrozumieć niż tych niektórych którzy ze swoimi komentarzami są nienawistni wobec burmistrza, obrażają go wszystko co zrobi to jest be …, jednak społeczeństwo mieszkańcy Włodawy potrafią odrzucić co jest ziarnem a co plewą, co jest racjonalną krytyką a co jest chamstwem, rządzą doje..nia za wszelką cenę. Takie oceny są krzywdzące i ludzie je rozpoznają.

  • mieszkaniec | 5 lipca 2018 at 23:39 |

   W wojsku ja to doooopa, ciekawe te inwestycje w naszym miescie. To moze cos sie dowiemy na temat rozwoju miasta.

 45. Urszula | 6 lipca 2018 at 08:26 |

  a teraz wodzirej i jego krzysie piejący hymny pochwalne na cześć ich pracodawcy, niech przyjadą na weekend do Urszulina i zobaczą jak robi się dobrą imprezę.

 46. Z tym Urszulinem to jaja jakieś był najarany gość od reggae i wiejskie disco na koniec to akurat było najlepsze.Wiocha na całego.

 47. nic nie przebije odpustu w kodniu

 48. wszystko i tak przebija lanie na granicy

 49. Brafo Mariusz. Oto ras na fieki fiekuf pokasales prafciwe oblicze dobrei smiany. Hlopaki kturych pofsadzalez do zaszontu wlodawianki przes pul roku pizali jakiez gufniane oświadczenia ikomunikaty a teraz resygnuja z ratofania klubu. Tosz to desercja armi sacieznej z Siedlec. gdzie te fszystkie plany zponsdorzy i zafodnicy cienki kturym klup miał się potniesc po zondah kreciny? Wiekzego burdlu to jusz świat nie wicial!

 50. Zarząd Włodawianki wozi dygnitarza kręcine nad jezioro białe dobra zmiana

  • Coś czuję że wraca stare tj rysio na osiolku białym jako zbawca Wlodawianki.

 51. Na granicy pół roku temu Mariusz dał popis na czworaka.

  • oddał już kasę za imprezę na którą przylazl na krzywy ryj. Tam też podobno się przewracal

  • W końcu mają tego samego guru Eduarda. Przecież to on udzielał im wszelkich porad w czasie wspólnego rządzenia w Powiecie i w czasie późniejszej kampanii wyborczej, to do niego latali po ustalenia co robić i jakie pytania zadawać?

 52. Mieszkaniec | 9 lipca 2018 at 12:49 |

  Wiele dróg nie remontowanych brak chodników rynek beznadzieja A stać nas na wydanie 150 tyś. Zł na kilkudniowe imprezy. W moim przekonaniu słaby gospodarz. Czas na zmianę.

 53. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki