Cech Rzemiosł podsumował rok

W ostatnie dni stycznia 2017 roku odbywają się tradycyjne spotkania noworoczne, opłatkowe w wielu firmach i instytucjach. Takie spotkanie rzemieślników, przedsiębiorców i pracodawców zrzeszonych w Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości we Włodawie odbyło się w Restauracji Wenus. Zgromadzonych ok. 25 przedsiębiorców zaszczycili swoją obecnością: starosta włodawski – Andrzej Romańczuk, wójt gminy Hanna – Grażyna Kowalik, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy – Zbigniew Woszczyński oraz dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie – Marta Jankowska.

 

Okolicznościowe adresy przesłali burmistrz Włodawy – Wiesław Muszyński oraz Prezes Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie – Zbigniew Marchwiak. Prezes Zarządu Cechu – Józef Kędzierawski serdecznie powitał gości i zgromadzonych członków, przedstawił podsumowanie działalności za 2016 rok oraz plany na obecny rok. Goście wypowiadali się na temat dobrej współpracy z Cechem, wspólnych działań i wspólnych planów. Szczególnie miło o współpracy z rzemieślnikami w zakresie realizacji projektów współfinansowanych z UE oraz szkoleń w ramach funduszu szkoleniowego mówił starosta A. Romańczuk, starosta włodawski. Zastępca prezesa zarządu – Józef Steć zaprosił zebranych do wspólnej modlitwy i przełamania się opłatkiem. Spotkanie zakończono uroczystym obiadem. Wieczorem w sali Restauracji Wenus odbyła się karnawałowa zabawa do białego rana.

Starostwo Powiatowe we Włodawie

4 komentarzy "Cech Rzemiosł podsumował rok"

  1. CO z projektami unijnymi we Włodawie??? Ponoć klęska

  2. ok

  3. bedzie przejscie, huraaa, nie wazne srodki unijne, najwazniejsze, ze wiesio przetnie wstege i krokiem tanecznym ze spiewem na ustach przejdzie nowym mostem na druga strone rzeki.

  4. Konkrety poproszę? Jakie programy…jaka kwota dofinansowania? Cokolwiek?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki