Cech Rzemiosł podsumował rok

W ostatnie dni stycznia 2017 roku odbywają się tradycyjne spotkania noworoczne, opłatkowe w wielu firmach i instytucjach. Takie spotkanie rzemieślników, przedsiębiorców i pracodawców zrzeszonych w Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości we Włodawie odbyło się w Restauracji Wenus. Zgromadzonych ok. 25 przedsiębiorców zaszczycili swoją obecnością: starosta włodawski – Andrzej Romańczuk, wójt gminy Hanna – Grażyna Kowalik, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy – Zbigniew Woszczyński oraz dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie – Marta Jankowska.

 

Okolicznościowe adresy przesłali burmistrz Włodawy – Wiesław Muszyński oraz Prezes Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie – Zbigniew Marchwiak. Prezes Zarządu Cechu – Józef Kędzierawski serdecznie powitał gości i zgromadzonych członków, przedstawił podsumowanie działalności za 2016 rok oraz plany na obecny rok. Goście wypowiadali się na temat dobrej współpracy z Cechem, wspólnych działań i wspólnych planów. Szczególnie miło o współpracy z rzemieślnikami w zakresie realizacji projektów współfinansowanych z UE oraz szkoleń w ramach funduszu szkoleniowego mówił starosta A. Romańczuk, starosta włodawski. Zastępca prezesa zarządu – Józef Steć zaprosił zebranych do wspólnej modlitwy i przełamania się opłatkiem. Spotkanie zakończono uroczystym obiadem. Wieczorem w sali Restauracji Wenus odbyła się karnawałowa zabawa do białego rana.

Starostwo Powiatowe we Włodawie

4 komentarzy "Cech Rzemiosł podsumował rok"

  1. CO z projektami unijnymi we Włodawie??? Ponoć klęska

  2. ok

  3. bedzie przejscie, huraaa, nie wazne srodki unijne, najwazniejsze, ze wiesio przetnie wstege i krokiem tanecznym ze spiewem na ustach przejdzie nowym mostem na druga strone rzeki.

  4. Konkrety poproszę? Jakie programy…jaka kwota dofinansowania? Cokolwiek?

  5. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki