Burmistrz Włodawy zaprasza na Poleskie Lato z Folklorem

1 Komentarz do "Burmistrz Włodawy zaprasza na Poleskie Lato z Folklorem"

 1. Igrzyska dla ciemnoty.A gdzie miejsca pracy?

 2. …. i strefa ekonomiczna 🙂 A miejsca pracy ? przecież jaśnie nam panujący stworzył kilka stanowisk w MPGK i UM, że o innych instytucjach nie wspomnę … żeby żyło się lepiej – swoim 🙂

 3. Mieszkaniec | 12 lipca 2016 at 07:36 |

  Ot lansik !

 4. Holaczuk w obsadzaniu swoich byłe jednak lepszy i szybszy

 5. Brak miejsc pracy, brak remontu Centrum. Tylko bunga banga

 6. Wodzirej zaprasza bo chce sie pochwalic swym nowo nauczonym tancem.Bo on chce 7 taki cool taki swoj chlopak

 7. Burak i tyle

 8. czy cały budżeto miasta przeznaczono na zabawę? nie widzę by coś nowego sie budowalo czy remontowalo. No chyba że te denne klomby jak za PRL.

 9. Włodawiak | 14 lipca 2016 at 23:24 |

  Zero szacunku włodarzy czy widzieliście jak świta podczas trwania wczoraj festiwalu wstała i wyszła. Zero szacunku dla ludzi i zespołów występujących. Imprezować za nasze poszli, z widowni było słychać że wybrali imprezkę w WDK. Dobrze się bawić za podatników kasę, zgroza a w mieście nic się nie dzieje dziury jak były tak są nadal.

 10. mieszkaniec | 15 lipca 2016 at 09:34 |

  Najważniejsze, że wodzirej ze swoimi towarzyszami dobrze się bawi.Co do inwestycji w mieście to już podczas ostatniej kadencji pokazał, że nie jest nimi zainteresowany, bo gdyby chciał by miasto inwestowało, to nie odrzuciłby wraz ze swoimi towarzyszami pieniędzy jakie miasto dostało. Niestety chęć bycia burmistrzem była ważniejsza, niż pieniądze dla miasta i dzisiaj młodzież zamiast korzystać z wyremontowanej kaflarni, to remontuje ją w czynie społecznym udowadniając wodzirejowi, że pomysł jej rewitalizacji był bardzo dobry. Ale cóż, wodzirej został burmistrzem i dobrze sie bawi na scenie i poza sceną.

 11. Jureczku pogłaszcz kotka, pieska i oddychaj głęboko bo złość piękności szkodzi

 12. Młodzież | 15 lipca 2016 at 22:33 |

  Dokładnie nie napinaj się tak. Jako ta młodzież właśnie takiego miejsca potrzebujemy jakim jest obecnie. Właśnie o to w tym chodzi. I nie remontujemy tylko przygotowujemy wizualnie pod swój projekt. A projekt kaflarni Pana Września nadawał się tylko do kieszeni delikatnie mówiąc.

 13. Krzysiu do młodzieży to raczej już się nie zaliczasz więc wymyśl jakiś inny nick.

 14. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki