Bez dożynek

Pandemia skutecznie zrewidowała plany włodawskiego starostwa, wyłączając z kalendarza imprez Dni Dobrosąsiedztwa, Jarmark Holeński oraz dożynki powiatowe. Te ostatnie odbędą się w bardzo, ale to bardzo ograniczonej formie.

To już pewne. Powiat włodawski nie będzie organizował ani dożynek powiatowych, ani Jarmarku Holeńskiego. – Naszym priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców powiatu – mówi starosta Andrzej Romańczuk. – Między innymi z powodu pandemii zrezygnowaliśmy z Dni Dobrosąsiedztwa i Jarmarku Holeńskiego.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

4 komentarzy "Bez dożynek"

  1. Zwrócicie uwagę ze juz nie straszą wasz liczbą zgonów na Korona, a liczbą zarażonych, oczywiście ponad 90% to są przypadki bezobjawowe,większość to górnicy to nie przypadek a POLITYKA RZĄDU (?)

  2. Coś czuję że na jesień będzie „druga fala” koronawirusa. Popatrzcie że wszyscy powoli wracają do normalności tylko nasz cudowny starosta z zsl utrzymuje nadzwyczajny reżim sanitarny. Do starostwa cię nie wpuszcza żebyś nie kręcił się po korytarzach, sesji absolutoryjnej nie ma, dożynki czyli sztandarowa impreza zsl-u odwalana a sam starosta znikną i od dłuższego czasu się nie pojawia. Coś musi być na rzeczy

  3. Władze się cieszą, bo już teraz nic nie muszą robić…

  4. Internet Telewizja Włodawa

Dodaj komentarzZmiana wielkości czcionki