Będą kolejne remonty dróg

W przyszłym roku ruszą remonty ulic we Włodawie. Pieniądze na ten cel miasto pozyskało w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na Lata 2016-2019. Wojewoda Lubelski ogłosił listę rankingową wniosków, które otrzymały o dofinansowanie . Wśród 84 projektów, którym przyznano dofinansowanie znalazł się również ten włodawski.

Nasz projekt został zakwalifikowany do dofinansowania w kwocie o którą wnioskowaliśmy tj. 698 096,03 zł. Dofinansowanie otrzymał również projekt dotyczący remontu dróg powiatowych w mieście złożony przez Starostwo Powiatowe we Włodawie. Przyznanie środków na realizację obu projektów to efekt naszej dobrej współpracy i wzajemnego wsparcia. – mówi Burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński.

Prace remontowe rozpoczną się na wiosnę. Wymontowane będą ulice Reymonta, Żeromskiego, oraz Sienkiewicza. Wartość projektu to 1 396 196,03. W ramach projektu realizowanego przez Starostwo Powiatowe, który wsparły finansowo również władze miasta wyremontowane będą ulice Korolowska i Tysiąclecia.

UM Włodawa

1 Komentarz do "Będą kolejne remonty dróg"

 1. a ulica Sokołowskiego?

 2. obserwator | 8 listopada 2016 at 23:06 |

  a Prusa-całkiem zapomniana!

 3. Nie Prusa…. Aleksandra Głowackiego 🙂

 4. A kiedy Sztabowa?

 5. a ul. Wokulskiego zapomniana?

 6. sztabowa to 500+ plus patol 1000Milion plus

 7. co slłychać w sprawie dróg

 8. czy ktoś wie co z betonówką.

 9. a ul. Łęckiej i Wokulskiego zapomniana?!

 10. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki