Ankieta dotycząca badania popytu dla projektu inwestycyjnego Gminy Miejskiej Włodawa pn. „Na Szlaku Trzech Kultur – odnowienie zabytkowego centrum Włodawy”

Burmistrz miasta Włodawy zwraca się do Państwa z prośbą o udział w ankiecie dotyczącej badania popytu dla projektu inwestycyjnego Gminy Miejskiej Włodawa pn. „Na Szlaku Trzech Kultur – odnowienie zabytkowego centrum Włodawy”.

 

Zainteresowanych zapraszamy do udziału w ankiecie znajdującej się pod tym linkiem.

1 Komentarz do "Ankieta dotycząca badania popytu dla projektu inwestycyjnego Gminy Miejskiej Włodawa pn. „Na Szlaku Trzech Kultur – odnowienie zabytkowego centrum Włodawy”"

 1. mieszkaniec | 7 lipca 2016 at 09:38 |

  Znowu ankieta,przecież w styczniu 2015 roku, też była taka odezwa do mieszkańców. Ponadto remont Czworoboku ma polegać na wyremontowaniu WDK-u i podświetleniu elewacji Cworoboku? To jakaś kpina, a co z programem kompleksowej rewitalizacji Czworoboku zawartym w “LOKALNYM
  PROGRAMIE REWITALIZACJI MIASTA WŁODAWY”? Czy zostały podjęte jakiekolwiek działania, by zaistniała możliwość wyremontowania tego obiektu? Zmarnowane 2 lata dla miasta, których nie da się odzyskać. Można być klaunem robiącym za wodzireja, tancerza, piosenkarza i dobrze się przy tym samemu bawić, ale jest jeden problem pensja burmistrza wypłacana jest z podatków mieszkańców, którzy oczekują konkretów, a nie pisania bajek.

 2. zdzicho | 7 lipca 2016 at 14:43 |

  To chyba postępujący proces schizofreniczny w myśleniu burmistrza.Projekt pod nazwą KAFLARNIA uwalony w poprzedniej kadencji . Ale co tam , więc powstał nowy pod nazwą Promenada Nadbużańska.Miała być rewitalizacja centrum miasta Włodawa , a w głowie rewitalizacja WDK-u{ remont dachu był wykonany przez Handbud , ale jak to we Włodawie remonty dachu i nie tylko trzeba wykonywać co parę lat?)Mam wrażenie , że w działaniach i myśleniu burmistrza widać albo coraz większy chaos, albo to działania zamierzone. Bo skoro nie ma chleba to niech będą ciągłe igrzyska.MY włodawianie to mamy szczęście do burmistrzów co jeden to lepszy.Don Franchesco – zasypanie włodawskich błoni łupkiem – wielki sukces kadencji.Don September- praktyczna przystań kajakowa nad Włodawką- wielki sukces dwóch kadencji.Wodzirej,słońce wschodu, król sceny- wybór dowolny) powrót do mentalnych korzeni – znowu łupek ??

 3. Ale jacy podli ludzie w tej Włodawie .Ja jestem młodą osobą i jestem jak najbardziej za burmistrzem.Podoba mi się to że chce coś zrobić w tej zapyziałej włodawce gdzie tylko nieroby i narzekający emeryci którym nic nigdy nie pasuje.Ludzie ogarnijcie się

 4. Od chcienia to jeszcze nic nie wybudowano. A dzisiaj możemy ocenić bezpartyjnego przewodniczącego SLD tylko po dokonaniach scenicznych oraz podpisaniu zgody na zwiezienie łupka do Włodawy i wsypanie go do kopalni pod którą płyną wody, które pijemy.

 5. Sam burmistrz nic nie zrobi jeżeli ludzie mu kładą kłody pod nogi bo jak zwykle u nas nic nikomu nie pasuje.Nic się nie dzieje źle,ktoś coś robi też źle. łupek to podpisał jeszcze september poczytajcie trochę

 6. Andrzej i Mariusz przestańcie ludziom mieszać w głowach !!! Robicie brudną politykę manipulując faktami, a fakty są takie, że budżet miasta to nie studnia bez dna, z której można brać i brać. Rewitalizcja starego miasta to nie wydatek miliona, dwóch, trzech czy czterech to znacznie większy wydatek. W mieście działają organizacje pozarządowe, jednostki podległe pod urząd, szkoły itd… każdy wyciąga rękę, każdy coś chce, każdy oczekuje więcej i więcej. Ale w tym wszytskim trzeba mieć umiar, rozwagę i logiczne myślenie. Póki co z moich obserwacji wynika, że polityka prowadzona przez burmistrza jest racjonalna, potrafi dostrzegać priorytety, a w rozwiązywanie problemów angażuje się całym sercem. Ale w takim mieście jak Włodawa, zawsze się znajdzie taki Andrzejek, taki Mariuszek, którzy będą rzucać kłody pod nogi, krytykować, obrażać itd. Dlaczego ? Bo dla tych dwóch miejskich błaznów najważniejsza jest własna kieszeń, a nie dobro ogółu ….

 7. Zacięcie sceniczne burmistrza doprowadziło do tego,że amfiteatr został odremontowany. Premiera 13-16 lipca. Ciekawe po której stronie sceny zobaczymy burmistrza 😉

 8. Co za idiotyzmy wypisuje obrońca wodzireja, jakie kłody i kto mu je rzuca? Obrońco, wodzirej robi co chce, gdyż ma całą radę za sobą, więc nikt mu nic nie odrzuci, może składać jakie i kiedy chce projekty, a te zostaną mu przegłosowane. Jest tylko jeden problem, kłody to on sam sobie rzuca, gdyż nie ma żadnego pomysłu, przez dwa lata udowodnił, że jest osobą która bierze wynagrodzenie za wygłupy na scenie, a ostatni jego pomysł z podpisaniem zgody na zwiezienie łupka do Włodawy dyskredytuje go w oczach mieszkańców i nawet jego chocholi taniec na scenie amfiteatru nic nie zmieni w tej kwestii.

 9. Wodzirej, nie kompromituj się!!!

 10. kto w urzędzie jest od promocji? był konkurs, wygrała jakaś znajoma wodzireja i znikneła! Ktoś coś?

 11. A pseudopolitycy pseudokonkurenci burmistrza w akcji. Mieszacie ludziom w głowach, że nic wodzirej nie zrobił a wiadomo przecież, że dopiero jest czas składania wniosków unijnych w nowej perspektywie. Widzę, że miasto składa różne wnioski ale efekty bedą widoczne w 2018 i pózniej. Przez te 2 lata pracy wodzireja nie mogło być żadnej unijnej inwestycji , bo nie było ich w ogóle. Ale wy dobrze o tym wiecie tylko mieszacie. przedsiębiorco Andrzeju nie wysilaj się ze swoimi ludkami, nie masz szans na zostanie burmistrzem szkoda twojego zachodu.

 12. jak tam nauka tanca przewodniczacego, z kim zatanczy na scenie, moze z pania od promocji?

 13. INTERESUJĄCE | 9 lipca 2016 at 13:39 |

  Oczywiście, wodzirej w tany, a łupek do miasta. Czy to prawda, że na opinię o łupku, która pozwala na zwiezienie jego d Włodawy wodzirej wydał z miejskich pieniędzy 8 000 zł? Jeżeli tak, to kto dokonał wyboru tej firmy i z kim był uzgadniany ten wydatek, bo na pewno nie z radnymi?

 14. Cyt. z powyższego kom. “(…)kto dokonał wyboru tej firmy i z kim był uzgadniany ten wydatek, bo na pewno nie z radnymi?” A cóż to za figura zadaje takie pytania? Cytując poprzedniego burmistrza, obecny powinien rzec – za cienki bolek jesteś, abym ci odpowiadał 😉 A tak na poważnie, to od kiedy to Burmistrz ma się pytać radnych ile, komu i za co ma płacić, jeżeli robi to w granicach przyjętego przez radę budżetu. Jeżeli powyższe pytanie zadaje jakiś radny, to jego wyborcy trochę sie zarumienią ze wstydu, że na takiego głosowali.

 15. Oczywiście wodzirej z nikim nic nie musi uzgadniać,bo po co? Ciekawe tylko z kim uzgodnił by zwozić łupek do Włodawy, skoro nie poinformował o tym fakcie radnych. Chyba takie przedsięwzięcie winien omówić przynajmniej z radnymi, ponieważ chodzi o zdrowie mieszkańców. Gdy chce zabłysnąć, to wystawia ankiety z prośbą by mieszkańcy je wypełniali, ale odnośnie zwózki łupka już nie raczył zapytać ich czy chcą ten odpad u siebie, bo po co, wodzirej nic nie musi.

 16. Pocichu Łupek będzie zwieziony. Z rewitalizacji robi się wilekie halo …. i co i nic z tego nie będzie. Analiza punktów w RPO nie daję nam żadnych szans.

 17. Ta kadencja to porażka …..

 18. Dokładnie porażka nie tak miało być zawiodłem się wiesiu kolego

 19. Pamiętajcie, że nie minęły nawet dwa lata rządów tego burmistrza a i tak dużo zrobił. Dużo więcej niż jego poprzednicy po dwóch latach a niektórzy nawet po czterech.

 20. co takiego zrobił konkrety? po za tym ze pozałatwiał prace swoim przyd..

 21. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki