7 medali Mistrzostw Województwa Kadetów

Rewelacyjnie spisali się zawodnicy SMS Włodawa w rozgrywanych w dniach 22-23.04.2017 r. w Kocudzy Mistrzostwach Województwa Kadetów w tenisie stołowym. W sobotę w turnieju indywidualnym brązowe medale zdobyli: Jakub Zguczyński i Radosław Zawadewicz. W grze podwójnej Jakub Zguczyński z Hubertem Rogalą (AZS UMCS Lublin) zdobyli medal srebrny, a Kacper Maciąg w parze z Radosławem Zawadewiczem stanęli na najniższym stopniu podium. W grze mieszanej Jakub Zguczyński wraz z Weroniką Szewczak (UKS Żaczek Fajsławice) zdobyli medal brązowy. W niedzielę rozgrywany był turniej drużynowy i drużyna SMS Włodawa zajęła miejsce trzecie, uglegając późniejszym zwycięzcom turnieju, drużynie z AZS UMCS Lublin. Gratulujemy ogromnego sukcesu, tym większego że każdy z naszych zawodników wrócił ze zdobyczą medalową. Jednocześnie dziękujemy rodzicom: Pani Jolancie Maciąg i Pawłowi Zawadewiczowi za transport i opiekę na zawodach.