Poszukujemy świadków zderzenia rowerzystów

Włodawscy policjanci prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 27 września b.r. na ścieżce rowerowej przy Al. J. Piłsudskiego we Włodawie. W wyniku zderzenia 70-letnia kobieta trafiła do szpitala. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji we Włodawie pod numer: 82 5727 249 lub na numer alarmowy 997.

Komenda Powiatowa Policji we Włodawie prowadzi czynności w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 27 września b.r. na ścieżce rowerowej przy Al. J. Piłsudskiego we Włodawie. Ok. godz. 15:00 na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i Reyomonta doszło do zderzenia dwóch rowerzystów. Ustalenia policjantów wskazują, że podczas opuszczania przez 70-letnią mieszkankę Włodawy  scieżki rowerowej doszło do zderzenia z jadącym jednośladem kilkuletnim chłopcem, który po zderzeniu pojechał dalej. Kobeta w efekcie wypadku doznała obrażeń ciała.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu dokładnej przyczyny i szczegółowego przebiegu opisanego zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji we Włodawie, Al.  Piłsudskiego  51, tel. (82) 5727 249, lub całodobowo z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji we Włodawie tel. (82) 5727  210.

KPP Włodawa

Zmiana wielkości czcionki