3 medale i awans Szymona Zguczyńskiego do MP na Mistrzostwach Województwa Juniorów

W dnu 25.03.2023 r. rozegrano w Niedźwiadzie Indywidualne Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym. Wystartował w nich zawodnika SMS Włodawa Szymon Zguczyński Pomimo kontuzji stawu skokowego z którą zmagał się od czwartku wywalczył 3 medale. W grze podwójnej w parze z Arturem Słomką (HEKSA Niedrzwica Duża) zajęli 3 miejsce. W grze mieszanej z Agatą Lipską (MKS AGS Lewart Lubartów) zdobyli medal srebrny. W grach singlowych dopiero w finale uległ swojemu partnerowi deblowemu i zdobył wicemistrzostwo województwa.

Dodatkowo został rozegrany turniej eliminacyjny do MP Juniorów w których po ciężkich meczach wywalczył awans do Mistrzostw Polski Juniorów, które zostaną rozegrane w kwietniu w Zielonej Górze. Gratulujemy i życzymy powodzenia na Mistrzostwach Polski!